×
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilen Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bloglar

eve yardımcı bayan

Eve yardımcı bayan Eve yardımcı bayan konusunda hizmet veren bilen danışmanlık hizmetleri gündüzlü ve yatılı 5 gün veya 6 gün olarak ailelerimize bu konuda hizmet vermektedir. Yatılı çalışan eve yardımcı bayanlar haftanın 6 günü yatılı olarak çalışmaktadırlar. Yatılı çalışan bayanlar evin genel..


Bakıcı iş ilanlari

Bakıcı ilanlarını takip etmek için hemen internet sitemizden takip edebilir. En güncel bakıcı ilanlarına ulaşabilirsiniz. iş arayanlardan komisyon almayan firmamız konusunda referanslı veya eğitimli bakıcılar ile çalışmaktadır.Sahrayıcedit'te 5 Yarım Gün Ev Yardımcısı ArıyoruzÜmraniye'de Yatılı Anne..


Hasat Bakıcısı

Hasta Bakıcısı  Hasta Bakıcıların genel görevleri ve ne i yaptıkları Hastanenin amaç, hedef ve politikası doğrultusunda, yardımcı sağlık hizmetlerini iş ortamında uygulamak 2. Klinik ortamına uygun seçilmiş kıyafetleri giymek 3. Klinik çalışmalarında ekip ile iş birliği yapmak 4. Gündü..


Bebek Bakıcılığı

Bebek Bakıcılığı yapan kişiler anne olmuş hayat şartlarından dolayı,  bu işi yapan kişiler, referanslı olarak adlandırdığımız kişilerdir. Başka bir grup başka ülkelerden Türkiye gelip para kazanmak amacı ile referanslı veya eğitimli olup bebek bakıcılığı işini yapan kişilerdir. Bir başka kısım ..


Hasta Bakıcısı Bul- Bilen Danışmanlık

Hasta bakıcılar , Evde hasta bakımında hastaya verdikleri desteklerinin yanında hasta yakınlarının en büyük yardımcıları ve hastanın öz bakımı ve hijyeni konusunda en büyük destekçileridir. Hasta bakıcılar geçmiş tecrübelerinden hastanın durumu ile ilgili görüşlerini ve alınması gereken tedbirleri i..


Hasta Bakıcı- Evde Hasta Bakıcı

Hasta bakıcılar hastanede evde hastaları veya bakıma muhtaç olan kişilerin bakımından sorumlu olan kişilerdir. Son yıllarda Ülkemiz nüfusunun yaşlılık ortalamasının yükselmesi sonucu evde hasta bakıcı bulma zorunluğu ortaya çıkmıştır. Ülkemizde işsiz kalan veya başka yapacak bir iş bulamayan kişiler..


Evde Hasta Bakıcı ücretleri

Evdeki hasta bakıcı ücretleri giderek yükseliyor. Emekli maaşları ile hastabakıcı veya yardımcı tutmak isteyen ailelerimiz bu konuda zorluklar yaşıyorlar. Çeşitli sağlık sorunları ile hastaneye yatan hastalara, hastalara hastanede tedavi süreçlerinin bittiğini veya tedavi ücretlerinin yüksekliğinden..


Çocuk Bakıcısı ücretlerinde inanılmaz yükseliş

Son zamanlarda yükselen bakıcı ücretlerinden dolayı anne ve babalar zorluklar yaşamaya devam ediyor. Bakıcılar kendilerini yabancı para birimine göre değerlendirmelerini talep ediyorlar. Piyasaların ve dünyanın içinde bulunduğu enflasyon dalgası nedeni ile kısa aralıklar ile çocuk bakıcısı, Bebek ba..


İnternet üzerinden Bakıcı Bulmak

Günümüzde İnternet kullanımın artması ile birlikte , Çocuk bakıcısı, Bebek bakıcısı, Hasta bakıcı arayan ailelerimiz ilan sitelerinden bakıcı bulmaya çalışıyorlar. Genelde bu arayışlar sonuçsuz kalıyor veya sonuçları telafi edilemeyen durumlara yol açmaktadır. Bilen Danışmanlık hizmetleri olarak uzu..


Bakıcı sektöründe gelişmeler

Bakıcı sektöründe gelişimleri kısaca sizin ile paylaşalım.Teşviklerle Birlikte Ek 9 10 Günden Fazla Sigorta Prim Ödemesi 2022 Rakamları Nedir?10 günden fazla sigorta priminde teşvikli tutarlar primini düzenli ödeyenler (5510/5) ve 4447/10. madde uyarınca belirlenmektedir. Ev hizmetlerinde ayda 10 gü..


Hasta  Bakıcısı

 Hasta Bakıcısı bulmak zor değildir. Aslında Türkiye de yaşlı akrabasına bakan veya bir şekilde bir yaşlıya destek veren kişiler kendilerini hasta bakıcısı olarak tanıtıyorlar. Evde hasta bakımı yaptıracak kişilerin bu konuda dikkatli olmalarını öneriyoruz. Hasta Bakıcı konusunda eğitimli ..


Bakıcı aranıyor

Bebek bakıcısı, Çocuk Bakıcısı , Hasta Bakıcı, Hemşire, Ev işlerine yardımcı, Aşçı arıyorsanız Referans, Eğitim ve kalitenin bir arada oluğu yer ile çalışmanızı öneriyoruz. Bilen Danışmanlık hizmetleri uzun yıllardır bu konuda hizmet vermeye devam ediyor. Bakıcısınız iş arıyorsanız internet sitemizd..


Bebek Bakıcı arıyorum

Bebek bakıcı arayan anne ve babalar, Bebeklerinin emin ve güvenli olarak olmasını isterler. Bebek bakıcısı bulma yöntemlerini aşağıda sıralayabiliriz.Anne doğum yapmadan önce kendi yakın çevresi ile iletişime geçer, Bebek bakıcısı bulmaya çalışır. Sonuç büyük olasılıkla hüsran ile sonuçlanır. Anne v..


Çocuk Bakıcısı Ücretleri Nisan 2022

Çocuk Bakıcısı Ücretlerinde güncel değişimleri her ay olduğu gibi bilgilerinize sunarız Gündüzlü Çocuk Bakıcıları 5500+ sigortandan başlıyor kişinin referansı ve eğitim durumunda göre yükseliyor.Yatılı Çocuk Bakıcısı ücretleri 8000+100 TL izin parasından başlıyor 15000,00 TL kadar yükseliyor.Ai..


Çocuklarda diyabet hastalığı

Diyabetli çocuğun tedavi ve bakımında, etkin eğitimle kendi kendine bakım becerisinin kazandırılması, hayati önem taşır. Eğitimde amaç, çocuğu hastalığı hakkında bilgilendirmek, hastalığın kontrol altında tutulmasını sağlamak ve hastalığı ile birlikte yaşamasını öğretmektir. Eğitimin ağırlık..


Bebek Bakıcısı Hizmetlerimiz

BEBEK-ÇOCUK- Bebek Bakıcısı- Çocuk Bakıcısı Hizmeti- Engelli Çocuk Bakıcısı- Filipinli Bakıcı- Gölge Öğretmen- İkiz Bebek Bakıcısı- İngilizce Bilen Abla- Oyun Ablası- Profesyonel DadıHASTA BAKICI HİZMETİ- Alzheimer Hasta Bakıcısı- Bebek Hemşiresi- Demans Hasta Bakıcısı- Fizyoterapist- Hasta Bakıcısı..


Çocuk Bakıcısı- Bebek Bakıcıları

Pek çok anne baba çalışmak zorunda olduğu için çocuklarını emanet edecek kişiyi bulmakta oldukça zorlanıyorlar. Özellikle de birden fazla çocuğu olanlar bu konuda daha da çaresiz olduklarını hissediyorlar. Hem güvenilir hem de işinde profesyonel bir bakıcı bulmak aslında hiç kolay değil. Öyleyse ann..


Filipinli Bakıcı Bul

Benim çocukluğumda Dadı diye bir televizyon dizisi vardı. Komik bir dizi olmasına karşı beni hep düşündürmüştür dadı olmak bu kadar kolay mıydı rastgele girdiğin bir evde üç farklı karakterdeki çocukla hiç zorluk yaşamadan anlaşmak mümkün olabilir miydi ve kalite önemsiz miydi? Hayır tabi ki öne..


Yatılı Çocuk Bakıcısı Bul

 Yatılı Çocuk Bakıcısı seçiminde siz değerli ailelerimizin en doğru seçimi yapmanız adına çalıyoruz. En iyi Yatılı Çocuk bakıcısı ile çalışmak için hemen arayın. Çocukların yetişme süreçlerinde günümüzde sadece anne baba sorumlu değildir. Pek çok çocuk bakıcılar ile büyüdüğü için günümüzde ço..


Bebek Bakıcısı- Bilen Danışmanlık

Bebek, dünyaya geldiği andan itibaren sanıldığı gibi pasif değildir. Yeni doğan bebekler duyar, görür, tat alır, koklar, dokunmayı hisseder. Her an öğrenir, bu nedenle zengin bir uyarıcı çevreye ihtiyacı vardır. İlk yıl içinde bebek, ihtiyaçlarını ancak ağlayarak belirtir. Bebeğe asıl bakan kişi..


2022 Mart Çocuk- Bebek Bakıcısı ücretleri

2022 Mart Çocuk- Bebek Bakıcısı ücretleri  Dünyada yaşanan ve ülkemizde yaşanan finansal gelişmelerden dolayı çocuk ve bebek bakıcısı aylık ücretlerinde değişimler yaşanmıştır. Bakıcı sektöründe çalışanlar genelde gündüzlü-Yatılı veya yarım gün veya dönemsel veya saatlik olarak çalışmaktad..


Çocuklarda Öğrenme -Bakıcı

İnsanı diğer varlıklardan ayıran  en önemli özelliklerinden birisi öğrenme gücü yüksek olmasıdır. Dünya gelmesinden sonra bireyin kısa sürede bir çok davranış öğrenmeye başlar. Dünya gelmesi ile birlikte  çevresine bilinçli olarak gülücükler dağıtır, yürümeye, konuşmaya başlar. Sonra giyi..


Bebek Bakıcısı-Çocuk Bakıcısı-Arayanlar

Bebek ve çocuk bakıcısı arayan anneler bakıcı seçiminde genelde referans ile bakıcı bulmaya çalışırlar. Referans ile bulunan bakıcı genelde kısa çalışacak veya ailenin şartları uymayacağından  işten ayrılması söz konusu olacaktır. Bilen Danışmanlık hizmetleri olarak uzun yılların vermiş olduğu ..


Bebeklerde Ateş, Çocuklarda Ateş

Çocukluk çağının en yaygın bulgularından olan ve vücut iç ısısının yükselmesi olarak tanımlanan ateş ciddi sonuçlar doğurabilecek ve acil müdahale gerektiren bir durumdur. Yapılan bir çalışmada annelerin çocuklarına ateşlendiğinde ilk ne yaptıkları sorulduğunda %37,6 sının çocuğu soyduğu, %33,2’..


Bebek Bakıcısı , Yatılı Bebek Bakıcısı, Bakıcı

Bebek Bakımında Annenin Rolü Bebek bakımından birincil sorumlu kişi olan annelerin bebek bakımına yönelik bilgi, tutum ve inanışları önemlidir. Annelerin bu uygulamalar konusunda kimden bilgi edindiği ve yapacağı uygulamanın bebeği nasıl etkileyebileceği ve olası sonuçları hakkında bilgi ve bili..


Bebek Bakıcısı Ücretleri 2022 Şubat

Bebek Bakıcısı ücretleri 2022 şubat ayında güncel rakamları her ay olduğu gibi bu ayda sizin ile paylaşıyoruz Yatılı çalışan bebek bakıcıları  6 gün yatılı bir gün izinli  çalışıyorlar. Bebeğin öz bakımı ve tüm bebek ile ilgili konularda hizmet veriyorlar. Yatılı çalışan bebek ba..


Hasta Bakıcısı- Bilen Danışmanlık

 Hasta Bakıcılar Hastanede veya evde hastalara veya yaşlı kimselere hizmet veren bireylerdir. Hasta bakıcıların görevleri oldukça fazla ve hastaya göre çeşitlilik göstermektedir. Hastanın isteklerine, yaşına, geçirmiş olduğu rahatsızlıklara göre kendi içinde ayrılmaktadır. Hasta Bakıcının ..


Evde Yaşlı Bakım Hizmeti

Evde yaşlı bakım hizmeti, yaşlı, Yatağa bağımlı veya kronik hastalığı olan veya ameliyat sonrası iyileşme sürecinde bireylerin tedavilerini yardımcı olmak, yaşam kalitelerini daha iyi bir seviyeye getirmek, bireyin sosyal hayata daha hızlı bir şekilde uyum sağlanmasını katkıda bulunmak adına sunulan..


Bebek Bakıcısı aryan anneler

Bebek bakıcısı arayan annelerin öncelikle dikkat etmeleri gereken konuları kısaca sizler için yazdık Bebek bakıcı arayışınızı öncelikle uzman bir firma ile gerçekleştirmenizi öneriyoruz. Bebek bakıcısı seçiminde mutlaka bakıcı referanslı veya eğitimli olmasını öneriyoruz.Bebek bakıcısı görüşmel..


Yatılı Çocuk- Bebek Bakıcısı

Yatılı Çocuk BakıcısıKimi zaman anne babalar yatılı çocuk bakıcısı hizmetlerini talep etmektedir. Çocuk bakıcılığı hizmetinin yatılı bir şekilde sunulmasına yatılı çocuk bakıcısı hizmetleri denir. Aileler her an çocuklarına bakabilecek bakıcılar aradıklarında gayet doğal olarak yatılı olarak çocuk b..


İstanbul Hasta Bakıcı

İstanbul Hasta BakıcıGünümüz koşullarında İstanbul hasta bakıcı hizmetlerine yoğun bir talebin bulunduğu bir şehir olarak ön plana çıkmaktadır. Esasında bu durum İstanbul’da nüfusun artışıyla doğrudan ilgilidir. Elbette ki hasta bakıcı hizmetleri gündeme geldiği zaman her zaman üst düzeyde bir çalış..


İstanbul Ev aşçısı

İstanbul Ev AşçısıYemek yapmak ve bu yemekleri insanların istekleri doğrultusunda yapmak profesyonellik gerektiren bir iştir. Aşçı olarak bu işi en iyi şekilde yapan birçok insan bulunmaktadır. Evlerinde yemekleri bu profesyonel aşçıların yapmasını isteyenler bunun için özel aşçı tutmak üzere bu ala..


İstanbul Çocuk Bakıcısı

İstanbul Çocuk BakıcısıÇalışan aileler için çocukların güvenli ellerde olması oldukça önemli bir durumdur. Ailelerin bakıcıdan beklentisi çocuklarının kendi gösterdikleri hassasiyet ile bakılmasıdır. Bunun yanında çocuk bakıcısı elinde bulunan çocukları eğitimlerinin de yapılması gerekmektedir. Çocu..


İstanbul Bebek Bakıcısı

İstanbul Bebek BakıcısıBebek bakıcısı; bebeklerin bakımlarını anlaştıkların süre boyunca yapan ve onların ihtiyaçlarını karşılamak konusunda sorumluluk üstelenen kişilerdir. Bebek bakıcıları aileyle anlaştıkları süre içerisinde çalışırlar. İstanbul gibi büyük şehirlerde çalışan anne sayısının fazla ..


2022 Bakıcı fiyatları el yakıyor

Gündüzlü çocuk bakıcıları 5000,00 TL den başlıyor kişinin referansı ve eğitimine göre yükseliyor. Genelde 5 gün çalışıyorlar .Yatılı çocuk bakıcıları 7000,00 TL  başlıyor  kişinin referansı ve eğitimine göre yükseliyor. Genelde 5 gün çalışıyorlar .güncel fiyatlar için hemen whatsapp 0..


Bebek Bakıcısı iş ilanlarına başvuru

Bebek bakıcısı iş ilanlarına başvuru yapmanız durumunda, başvuru yapacağınız firmanın iş kur belgesi var mı ? Bu önemli soruyu mutlaka araştırın. Bebek bakıcısı ilanlarında genelde referans veya eğitim isteniliyor. Boş kaldım iş bulamadığım mantığı ile çocuk bakıcısı ilanlarına başvuru yapıyors..


Çocuk Bakıcısı maaşlarında inanılmaz yükseliş

Çocuk Bakıcısı fiyatlarında inanılmaz bir yükseliş yaşanmaya devam ediyor. Son kur artışlarından sonra giderek yükselen fiyatlar, çalışan annelerin korkulu rüyası haline geldi.Gündüzlü Çocuk Bakıcısı fiyatları 4500+ sigortadan başlıyor 6000+sigortaya kadar çıkıyor. Yatılı çocuk bakıcısı fiyatları 70..


Çocuk Bakıcısı seçimlerimiz

  Çocuk Bakıcısı Tercihlerinde Dikkat Edilecekler Her anne ve baba çocuklarını emanet edebileceği, güvenilir bakıcılar seçmek ister. Bu sebeple öncelikle nasıl bir bakıcı seçileceğine karar verilmelidir. Yaş aralığı veya deneyim gibi unsurlar ebeveynlere göre değişiklik gösterebilir. ..


Bebek Bakıcısı tercihlerinde dikkat edilecekler

Profesyonel Bakıcı HizmetleriSizin yetişemediğiniz işlerinizde ve sevdiklerinizin yardıma ihtiyaç duyduğu zamanlarda yanınızda olan profesyonel bakıcı hizmetleri, işinde uzman firmalardan alınması elzem olan hizmetlerden birisidir. Bu hizmetlerin içine çocuklarınız okuldan geldikten sonra onlarla..


Profesyonel Çocuk Bakıcısı Hizmetleri

Profesyonel Çocuk Bakıcısı Hizmetleri Son zamanlarda profesyonel çocuk bakıcısı hizmetleri hem popüler olan faaliyet alanları arasında yer almaktadır. Bu durum özellikle bakıcı hizmetlerinin geniş kapsamlı bir şekilde sunulmasını da mümkün hale getirmektedir. Tam da bu noktada profesyonel çocu..


Bakıcı fiyatlarında  inanılmaz yükseliş

Bakıcı fiyatlarında yükseliş devam ediyor. Fiyatların yükseliş nedenlerini sorguladığımızda - Enflasyon - Covit sonrası yatılı bakıcıya olan talep artışı - Doların yükselmesi - Bakıcı sayısının azalması 4 ana başlık altında çocuk bakıcısı, Bebek bakıcısı, Hasta Bakıcı, Yardı..


Çocuk Bakıcısı Seçimin Anneler nasıl hazırlık yaparlar

ANNENİN VE ÇOCUĞUN BAKICIYA HAZIRLIĞI NASIL  OLMALIDIR? 9 ay karnınızda taşıdığınız, sonrasında ise, önce gece uykularınızdan, ardındanuzun duşlarınızdan vazgeçtiğiniz bebeğinizi başka birine emanet etme zamanıgeldi. Bebeğinizi geçici bir süre için de olsa & quot;bırakmak & quot; sizi ..


Çocuk Bakıcısı- Bilen Danışmanlık

Çocuk Bakıcısı- Bilen DanışmanlıkBakıcı seçiminde ailelerin güven noktası olarak hizmet veriyoruz. Anne ve babalar çocuklarının emin ve ehil ellerde bakılmasını isteler. Çocuk bakıcısı mutlaka referanslı olmalı veya eğitimli olmalıdır. Referansı veya eğitimi olamayan bir bakıcı çocuğunuzun risk..


Çocuk Bakıcısı Ücretleri yükseliyor

Çocuk Bakıcı Ücretleri Nasıldır? Ebeveynler tarafından en çok merak edilen sorulardan birisi de çocuk bakıcı fiyatlarıdır. Çocuk bakıcısı ücretleri konusunda net bir fiyat aralığı bulunmamaktadır. Fiyatlar tamamen kişiye özgü oluşmaktadır. Fiyatlar kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Te..


Filipinli Dadı arıyoruz

FİLİPİNLİ DADI    Benim çocukluğumda Dadı diye bir televizyon dizisi vardı. Komik bir dizi olmasına karşı beni hep düşündürmüştür dadı olmak bu kadar kolay mıydı rastgele girdiğin bir evde üç farklı karakterdeki çocukla hiç zorluk yaşamadan anlaşmak mümkün olabilir miydi ve kalite ö..


Hasta Bakıcı Nasıl Bulunur?

Hasta Bakıcı Nasıl Bulunur? Hasta bakıcıları günümüz de en çok ihtiyaç duyulan meslek gruplarının başın da gelmektedir. Çalışan bireyler ailelerindeki yaşlı kişileri hasta bakıcılara bırakmaktadır. Hasta bakıcı nasıl bulunur? Hasta bakıcı iş ilanı başlığı altında birçok iş ilanı bulunmaktadır...


Evde Yatılı Bakıcı Nedir?

Evde Yatılı Bakıcı Nedir? Evde yatılı bakıcı kişilerin oldukça sık talep ettiği hizmetlerin başın da gelmektedir. Evde yatılı bakıcı genellikle gece geç saatlere kadar çalışan kişilerin tercih ettiği bir türüdür. Gece geç saatlere kadar anne babalar çocuklarına bakmaları için yatılı bakıcıl..


Çocuk Bakıcı Ücretleri Nasıldır?

Çocuk Bakıcı Ücretleri Nasıldır? Ebeveynler tarafından en çok merak edilen sorulardan birisi de çocuk bakıcı fiyatlarıdır. Çocuk bakıcısı ücretleri konusunda net bir fiyat aralığı bulunmamaktadır. Fiyatlar tamamen kişiye özgü oluşmaktadır. Fiyatlar kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Te..


Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Çocuk Bakıcısı ArıyorumGünümüz de ebeveynler tarafından en çok talep gören hizmetlerden birisi de çocuk bakıcısı arıyorum hizmetidir. Ebeveynler yoğun çalışma düzeyi kapsamın da çocuklarıyla vakit geçiremedikleri için çocuk bakıcı aramaktadır. Çocuk bakıcıları işini son derece profesyonelce yapa..


Bebek Bakıcısı Ücretleri Ne Kadar

Bebek Bakıcıları Ücretleri Ne Kadar? Anne ve babaların Google arama motorunda en çok arattıkları sorulardan birisi de bebek bakıcıları fiyatlarıdır. Bebek bakıcıları fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bebek bakıcılarının fiyatlarında şehirden şehre farklılık göz..