×
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilen Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bloglar

Bakıcı arıyorum

 Bakıcı arayan ailelerin ilk tercihi olarak hizmet veriyoruz. Konusunda referanslı veya eğitimli bakıcılar ile çalışıyoruz. Çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, ev işlerine yardımcılar, hasta bakıcı personel temini ile ilgili İstanbul’da yaşayan ailelerin ilk ve tek tercihi olmak için her zaman..


google.com/cocukbakicisi

google.com/cocukbakicisiBirinci yaş gününden sonra bebek ile bakım verenleri arasındaki bağ büyük ölçüde kurulmuş olsa da, hala çevresine bağımlı olan bebek için ihtiyaçlarının zamanında ve tutarlı şekilde karşılanması önem taşımaktadır. Aynı zamanda, yürüme gibi çocuğun daha bağımsız olabilmesi ..


google.com/bebekbakicisi

google.com/bebekbakicisiDoğum ile birlikte bebeğin hayata tutunabilmesi için bakım verenlere ihtiyacı vardır ve bu süreçte ihtiyaçlarını karşılayan bireyler ile kurduğu bağlar ileriki dönemler açısından büyük önem taşımaktadır. Erikson’a göre, bakım veren ile bebek arasında kurulan bağın sağlıklı..


instagram.com/bebekbakicisi/

instagram.com/bebekbakicisi/Bebekler bir yaşından sonra, el-göz koordinasyonundaki gelişmeyle birlikte nesneleri farklı şekillerde kullanabilmeye başlarlar ve bu sayede karşılaştıkları problemlere nesneleri kullanarak çözüm üretebilirler. Bu yaşın son altı ayında ise problem çözme becerileri iyic..


instagram.com/cocukbakicisi/

Bebekler emme, kavrama gibi hayatta kalmaları için gerekli olan refleksleri ile dünyaya gelmektedir ve bu refleksleri ile kurdukları basit şemaları ile dünyayı anlamlandırmaya çalışmaktadırlar. Hareket becerilerindeki kısıtlılıklar sebebiyle ilk zamanlar kendi vücuduyla ilgili olan bebekler rastl..


Bakıcı değiştirmenin çocuk üzerinde etkisi

Bakıcı değiştiren ailelerimizde yaptığımız gözlemler sonucunda 1- Çocuk bakıcısı seçimlerinde hatalı davrandıkları.2- Bir arkadaşlarının veya akrabalarının bakıcılarını işe aldıkları.3- Bakıcı seçimi yaparken beklentilerini tam olarak analiz etmediklerini.4- Bakıcı işe başlatamadan önce referan..


Hasta Bakıcılar arıyoruz

Hasta Bakıcı, Refakatçi, HemşireBilen Danışmanlık olarak deneyimli ,referanslı, kendi konusunda eğitimli elemanlar ile çalışmaktadır. Bu konuda talepte bulunan ailelerimiz bakım yapılacak kişi ile ilgili detaylı bir şekilde bilmelidir. Bu konuda her zaman ileriyi düşünerek bakıcı işe alınmalıdır. Gü..


çoçuk bakıcısı fiyatlar

çoçuk bakıcısı fiyatlar2022güncel çocuk bakıcısı ücretleri yatılı ve gündüzlü ve yarım gün çocuk bakıcıları olarak baktığımızda Gündüzlü çocuk bakıcılar 6500+sigorta Yatılı Çocuk bakıcıları  9500 den başlayarak yukarı doğru çıkmaktadır. Bakıcı seçiminde referans ve eğitim , bakıc..


cocukbakıcısı

Pek çok anne baba çalışmak zorunda olduğu için çocuklarını emanet edecek kişiyi bulmakta oldukça zorlanıyorlar. Özellikle de birden fazla çocuğu olanlar bu konuda daha da çaresiz olduklarını hissediyorlar. Hem güvenilir hem de işinde profesyonel bir bakıcı bulmak aslında hiç kolay değil. Öyleyse ann..


liste/bebek-cocuk-bakicisi

liste/bebek-cocuk-bakicisiBakıcı seçiminde bakıcı özelikleri listesi doldurulan ailelerimiz bakıcıdan beklentilerini en yüksek seviyede belirlemektedir. BÇocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Dolayısıyla onların güvenliği hemen her şeyin&nb..


yardimci-arayanlar-bebek-cocuk-bakicisi

Yardımcı - Arayanlar-Bebek- Çocuk Bakıcısı arayan aile ve çalışanın ilk tercihi olarak hizmet veren firmamız konusunda eğitimli bakıcılar ve yardımcılar ile hizmet veriyor. Uzun yıllardır hizmet veren Bilen Danışmanlık ile görüşen ve bakıcı hizmeti alan ailelerin ilk tercihi olarak hizmet ..


Bebek Bakıcısı , Anne sütü

Beslenme doğduğumuz günden başlamak üzere yaşamın tüm zaman dilimlerinde çok önemlidir. Bebeğin yaşamını sürdürebilmesi için sağlıklı bir hayat sürebilmesi için doğdu günden başlamak üzere anne sütü ile belirli bir dönem beslenmesine ihtiyacı vardır. Anne sütü bedensel gelişimi zihinsel gelişimi ve ..


Çocuk Bakıcısı, Çocuklarda spor

Günümüzde devamlı olarak gelişen teknoloji bağlı olarak gelişmekte olan çocukların daha az aktivite yaptıkları bilimsel olarak gözlenmeye başlanmıştır. Hareket etmek çocuğunuzun bedensel ve zihinsel gelişimi için çok önemlidir. Bünyenin güçlenmesi ve çocuğunuzun  sosyal açıdan gelişmesi için mu..


Çocuk Bakıcısı İstanbul Bebek Bakıcısı

İstanbul içinde yaşayan anne ve babalar Bilen Danışmanlık hizmetleri ile görüşmeden çocuk bakıcısı işe almıyorlar. Bilen ailesi olarak çocuğunuzu ve sizi önemsiyoruz. Yüksek profili çocuk bakıcısı, Konusunda referanslı veya eğitimli, çalışma şartlarınıza ve prensiplerinize uygun olan çocuk bakı..


İstanbul Çocuk Bakıcısı İlanları

İstanbul Çocuk Bakıcısı İlanları Çocuk Bakıcısı iş ilanları için hemen internet  sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çocuk Bakıcısı iş ilanlarına başvuru yapabilmeniz için, mutlaka konu ile ilgili eğitiminiz veya referansınız olması gerekmektedir. Çocuk bakıcısı iş ilanlarımız devamlı olarak g..


Londra Çocuk Bakıcısı

 Çocuk Bakıcısı olarak hizmet almak isteyen ailelerimize uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmeti detaylı olarak anlatıyoruz. Bilen Danışmanlık olarak hedefimiz en iyi , en güvenli, Eğitimli çocuk bakıcısı ile çalışmanızı sağlamak. Çocuk bakıcıları kendi içinde iki bölümüme ayrılıyor. Alaylı ola..


babysitter company

BABY SITTER Babysitter, Babysitter , Babysitter, Mother's assistant, Twin Child, Babysitters, Baby Nurse, Child Development Graduate Carers, English Speaking Babysitters, Nanny Play sister, Filipino caregivers   Babysitter Things to consider when choosing a babysitter.   W..


Bakıcılık Hizmetleri Şirketi

Bakıcılık Hizmetleri şirketi olarak uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Uzman ve tecrübeli bir ekip ile sektöre yön veren firmalardan birsi olan Bilen İnsan Kaynakları Danışmanlık hizmetleri İstanbul başta olmak üzere her yere hizmet vermeye devam ediyor. Bakıcılık hizmetleri şirketleri genelde halk ar..


Çocuk Bakıcısı iş ilanlarında dikkat edilecekler

Bir çok aile bakıcı bulmaya sosyal medya da ilan verme yolu ile çocuk bakıcısı bulmaya çalışır. Genelde bu süreç çok olumlu sonuçlanmaz. Hayatımızın en değerli varlıkları olan çocuklarımızı emanet edeceğimiz bakıcıların ehil kişilerden olması gerekmektedir. Bakıcı seçiminde Bilen Danışmanlık hizmetl..


Yatılı Çocuk Bakıcısı Ücretleri Güncel

 Yatılı çocuk bakıcısı ücretleri her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Bakıcı seçiminde adayın profil ve deneyim ve ücretine göre yükselen aylık çocuk bakıcısı ücretleri son zamanda giderek yükselmeye devam ediyor.Çocuk Bakıcısı ücretleri , Yatılı çocuk bakıcıları 9000,00 gibi ücretlerden başl..


En iyi Çocuk Bakıcısı, Bebek Bakıcısı

üm toplumlarda çocuklar, geleceğin yetişkini olarak özveriyle yetiştirilen, eğitilen ve eldeki tüm olanaklar kullanılarak, gereksinimleri karşılanan değerli bireylerdir. Doğduğu andan itibaren çocuğun karnının doyurulması, altının temizlenmesi ve uyku ihtiyacının giderilmesinin yanında zamanla sevgi..


Çocuk Bakıcısı Bebek Bakıcısı İstanbul Bilen Danışmanlık

Bebek Bakıcısı, Bebeklik Dönemi, Dünyaya  gelen insanlar, Hayatlarının sonuna kadar , Belirli yaşlarda farklı dönemler yaşarlar. Bebeklik dönemi bu zamanların ilk yıllardır. İlk yıl bebeğin gelişim süreci, Motor gelişimi, Dil gelişimi, Bilişsel gelişim, Duygusal ve sosyal gelişim olar..


eve yardımcı bayan

Eve yardımcı bayan Eve yardımcı bayan konusunda hizmet veren bilen danışmanlık hizmetleri gündüzlü ve yatılı 5 gün veya 6 gün olarak ailelerimize bu konuda hizmet vermektedir. Yatılı çalışan eve yardımcı bayanlar haftanın 6 günü yatılı olarak çalışmaktadırlar. Yatılı çalışan bayanlar evin genel..


Bakıcı iş ilanlari

Bakıcı ilanlarını takip etmek için hemen internet sitemizden takip edebilir. En güncel bakıcı ilanlarına ulaşabilirsiniz. iş arayanlardan komisyon almayan firmamız konusunda referanslı veya eğitimli bakıcılar ile çalışmaktadır.Sahrayıcedit'te 5 Yarım Gün Ev Yardımcısı ArıyoruzÜmraniye'de Yatılı Anne..


Hasat Bakıcısı

Hasta Bakıcısı  Hasta Bakıcıların genel görevleri ve ne i yaptıkları Hastanenin amaç, hedef ve politikası doğrultusunda, yardımcı sağlık hizmetlerini iş ortamında uygulamak 2. Klinik ortamına uygun seçilmiş kıyafetleri giymek 3. Klinik çalışmalarında ekip ile iş birliği yapmak 4. Gündü..


Bebek Bakıcılığı

Bebek Bakıcılığı yapan kişiler anne olmuş hayat şartlarından dolayı,  bu işi yapan kişiler, referanslı olarak adlandırdığımız kişilerdir. Başka bir grup başka ülkelerden Türkiye gelip para kazanmak amacı ile referanslı veya eğitimli olup bebek bakıcılığı işini yapan kişilerdir. Bir başka kısım ..


Hasta Bakıcısı Bul- Bilen Danışmanlık

Hasta bakıcılar , Evde hasta bakımında hastaya verdikleri desteklerinin yanında hasta yakınlarının en büyük yardımcıları ve hastanın öz bakımı ve hijyeni konusunda en büyük destekçileridir. Hasta bakıcılar geçmiş tecrübelerinden hastanın durumu ile ilgili görüşlerini ve alınması gereken tedbirleri i..


Hasta Bakıcı- Evde Hasta Bakıcı

Hasta bakıcılar hastanede evde hastaları veya bakıma muhtaç olan kişilerin bakımından sorumlu olan kişilerdir. Son yıllarda Ülkemiz nüfusunun yaşlılık ortalamasının yükselmesi sonucu evde hasta bakıcı bulma zorunluğu ortaya çıkmıştır. Ülkemizde işsiz kalan veya başka yapacak bir iş bulamayan kişiler..


Evde Hasta Bakıcı ücretleri

Evdeki hasta bakıcı ücretleri giderek yükseliyor. Emekli maaşları ile hastabakıcı veya yardımcı tutmak isteyen ailelerimiz bu konuda zorluklar yaşıyorlar. Çeşitli sağlık sorunları ile hastaneye yatan hastalara, hastalara hastanede tedavi süreçlerinin bittiğini veya tedavi ücretlerinin yüksekliğinden..


Çocuk Bakıcısı ücretlerinde inanılmaz yükseliş

Son zamanlarda yükselen bakıcı ücretlerinden dolayı anne ve babalar zorluklar yaşamaya devam ediyor. Bakıcılar kendilerini yabancı para birimine göre değerlendirmelerini talep ediyorlar. Piyasaların ve dünyanın içinde bulunduğu enflasyon dalgası nedeni ile kısa aralıklar ile çocuk bakıcısı, Bebek ba..


İnternet üzerinden Bakıcı Bulmak

Günümüzde İnternet kullanımın artması ile birlikte , Çocuk bakıcısı, Bebek bakıcısı, Hasta bakıcı arayan ailelerimiz ilan sitelerinden bakıcı bulmaya çalışıyorlar. Genelde bu arayışlar sonuçsuz kalıyor veya sonuçları telafi edilemeyen durumlara yol açmaktadır. Bilen Danışmanlık hizmetleri olarak uzu..


Bakıcı sektöründe gelişmeler

Bakıcı sektöründe gelişimleri kısaca sizin ile paylaşalım.Teşviklerle Birlikte Ek 9 10 Günden Fazla Sigorta Prim Ödemesi 2022 Rakamları Nedir?10 günden fazla sigorta priminde teşvikli tutarlar primini düzenli ödeyenler (5510/5) ve 4447/10. madde uyarınca belirlenmektedir. Ev hizmetlerinde ayda 10 gü..


Hasta  Bakıcısı

 Hasta Bakıcısı bulmak zor değildir. Aslında Türkiye de yaşlı akrabasına bakan veya bir şekilde bir yaşlıya destek veren kişiler kendilerini hasta bakıcısı olarak tanıtıyorlar. Evde hasta bakımı yaptıracak kişilerin bu konuda dikkatli olmalarını öneriyoruz. Hasta Bakıcı konusunda eğitimli ..


Bakıcı aranıyor

Bebek bakıcısı, Çocuk Bakıcısı , Hasta Bakıcı, Hemşire, Ev işlerine yardımcı, Aşçı arıyorsanız Referans, Eğitim ve kalitenin bir arada oluğu yer ile çalışmanızı öneriyoruz. Bilen Danışmanlık hizmetleri uzun yıllardır bu konuda hizmet vermeye devam ediyor. Bakıcısınız iş arıyorsanız internet sitemizd..


Bebek Bakıcı arıyorum

Bebek bakıcı arayan anne ve babalar, Bebeklerinin emin ve güvenli olarak olmasını isterler. Bebek bakıcısı bulma yöntemlerini aşağıda sıralayabiliriz.Anne doğum yapmadan önce kendi yakın çevresi ile iletişime geçer, Bebek bakıcısı bulmaya çalışır. Sonuç büyük olasılıkla hüsran ile sonuçlanır. Anne v..


Çocuk Bakıcısı Ücretleri Nisan 2022

Çocuk Bakıcısı Ücretlerinde güncel değişimleri her ay olduğu gibi bilgilerinize sunarız Gündüzlü Çocuk Bakıcıları 5500+ sigortandan başlıyor kişinin referansı ve eğitim durumunda göre yükseliyor.Yatılı Çocuk Bakıcısı ücretleri 8000+100 TL izin parasından başlıyor 15000,00 TL kadar yükseliyor.Ai..


Çocuklarda diyabet hastalığı

Diyabetli çocuğun tedavi ve bakımında, etkin eğitimle kendi kendine bakım becerisinin kazandırılması, hayati önem taşır. Eğitimde amaç, çocuğu hastalığı hakkında bilgilendirmek, hastalığın kontrol altında tutulmasını sağlamak ve hastalığı ile birlikte yaşamasını öğretmektir. Eğitimin ağırlık..


Bebek Bakıcısı Hizmetlerimiz

BEBEK-ÇOCUK- Bebek Bakıcısı- Çocuk Bakıcısı Hizmeti- Engelli Çocuk Bakıcısı- Filipinli Bakıcı- Gölge Öğretmen- İkiz Bebek Bakıcısı- İngilizce Bilen Abla- Oyun Ablası- Profesyonel DadıHASTA BAKICI HİZMETİ- Alzheimer Hasta Bakıcısı- Bebek Hemşiresi- Demans Hasta Bakıcısı- Fizyoterapist- Hasta Bakıcısı..


Çocuk Bakıcısı- Bebek Bakıcıları

Pek çok anne baba çalışmak zorunda olduğu için çocuklarını emanet edecek kişiyi bulmakta oldukça zorlanıyorlar. Özellikle de birden fazla çocuğu olanlar bu konuda daha da çaresiz olduklarını hissediyorlar. Hem güvenilir hem de işinde profesyonel bir bakıcı bulmak aslında hiç kolay değil. Öyleyse ann..


Filipinli Bakıcı Bul

Benim çocukluğumda Dadı diye bir televizyon dizisi vardı. Komik bir dizi olmasına karşı beni hep düşündürmüştür dadı olmak bu kadar kolay mıydı rastgele girdiğin bir evde üç farklı karakterdeki çocukla hiç zorluk yaşamadan anlaşmak mümkün olabilir miydi ve kalite önemsiz miydi? Hayır tabi ki öne..


Yatılı Çocuk Bakıcısı Bul

 Yatılı Çocuk Bakıcısı seçiminde siz değerli ailelerimizin en doğru seçimi yapmanız adına çalıyoruz. En iyi Yatılı Çocuk bakıcısı ile çalışmak için hemen arayın. Çocukların yetişme süreçlerinde günümüzde sadece anne baba sorumlu değildir. Pek çok çocuk bakıcılar ile büyüdüğü için günümüzde ço..


Bebek Bakıcısı- Bilen Danışmanlık

Bebek, dünyaya geldiği andan itibaren sanıldığı gibi pasif değildir. Yeni doğan bebekler duyar, görür, tat alır, koklar, dokunmayı hisseder. Her an öğrenir, bu nedenle zengin bir uyarıcı çevreye ihtiyacı vardır. İlk yıl içinde bebek, ihtiyaçlarını ancak ağlayarak belirtir. Bebeğe asıl bakan kişi..


2022 Mart Çocuk- Bebek Bakıcısı ücretleri

2022 Mart Çocuk- Bebek Bakıcısı ücretleri  Dünyada yaşanan ve ülkemizde yaşanan finansal gelişmelerden dolayı çocuk ve bebek bakıcısı aylık ücretlerinde değişimler yaşanmıştır. Bakıcı sektöründe çalışanlar genelde gündüzlü-Yatılı veya yarım gün veya dönemsel veya saatlik olarak çalışmaktad..


Çocuklarda Öğrenme -Bakıcı

İnsanı diğer varlıklardan ayıran  en önemli özelliklerinden birisi öğrenme gücü yüksek olmasıdır. Dünya gelmesinden sonra bireyin kısa sürede bir çok davranış öğrenmeye başlar. Dünya gelmesi ile birlikte  çevresine bilinçli olarak gülücükler dağıtır, yürümeye, konuşmaya başlar. Sonra giyi..


Bebek Bakıcısı-Çocuk Bakıcısı-Arayanlar

Bebek ve çocuk bakıcısı arayan anneler bakıcı seçiminde genelde referans ile bakıcı bulmaya çalışırlar. Referans ile bulunan bakıcı genelde kısa çalışacak veya ailenin şartları uymayacağından  işten ayrılması söz konusu olacaktır. Bilen Danışmanlık hizmetleri olarak uzun yılların vermiş olduğu ..


Bebeklerde Ateş, Çocuklarda Ateş

Çocukluk çağının en yaygın bulgularından olan ve vücut iç ısısının yükselmesi olarak tanımlanan ateş ciddi sonuçlar doğurabilecek ve acil müdahale gerektiren bir durumdur. Yapılan bir çalışmada annelerin çocuklarına ateşlendiğinde ilk ne yaptıkları sorulduğunda %37,6 sının çocuğu soyduğu, %33,2’..


Bebek Bakıcısı , Yatılı Bebek Bakıcısı, Bakıcı

Bebek Bakımında Annenin Rolü Bebek bakımından birincil sorumlu kişi olan annelerin bebek bakımına yönelik bilgi, tutum ve inanışları önemlidir. Annelerin bu uygulamalar konusunda kimden bilgi edindiği ve yapacağı uygulamanın bebeği nasıl etkileyebileceği ve olası sonuçları hakkında bilgi ve bili..


Bebek Bakıcısı Ücretleri 2022 Şubat

Bebek Bakıcısı ücretleri 2022 şubat ayında güncel rakamları her ay olduğu gibi bu ayda sizin ile paylaşıyoruz Yatılı çalışan bebek bakıcıları  6 gün yatılı bir gün izinli  çalışıyorlar. Bebeğin öz bakımı ve tüm bebek ile ilgili konularda hizmet veriyorlar. Yatılı çalışan bebek ba..


Hasta Bakıcısı- Bilen Danışmanlık

 Hasta Bakıcılar Hastanede veya evde hastalara veya yaşlı kimselere hizmet veren bireylerdir. Hasta bakıcıların görevleri oldukça fazla ve hastaya göre çeşitlilik göstermektedir. Hastanın isteklerine, yaşına, geçirmiş olduğu rahatsızlıklara göre kendi içinde ayrılmaktadır. Hasta Bakıcının ..


Evde Yaşlı Bakım Hizmeti

Evde yaşlı bakım hizmeti, yaşlı, Yatağa bağımlı veya kronik hastalığı olan veya ameliyat sonrası iyileşme sürecinde bireylerin tedavilerini yardımcı olmak, yaşam kalitelerini daha iyi bir seviyeye getirmek, bireyin sosyal hayata daha hızlı bir şekilde uyum sağlanmasını katkıda bulunmak adına sunulan..