×
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilen Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bloglar

Evde Bakıcı Hizmetlerinin Özelikleri

 Uzun yıllardır hizmet veren Bilen Danışmanlık hizmetleri  evde bakım hizmetleri olarak uzman bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Hızlı ve güvenli hizmet alacağınız konular kısaca ,EVİNİZ İÇİN YATILI-GÜNDÜZLÜ Ev Aşçısı Villa Karı Koca HizmetliEV işine Yardımcılar SERVİS VE SUNU..


2021 Ramazanda Hangi sektörler çalışacak

Pandeminin  artması bile birlikte Ramazan ayında bir çok sektörün evden çalışmaya dönmesi gündemde, Lokantaların Ramazan sonuna kadar paket servise devam etmesinin yanı sıra pazartesi yapılacak Bakanlar kurulu toplantısında açıklanacağı bekleniyor.Covit 19'un  çok yükseldiği bu dönemd..


Çocuk Bakıcısı Mülakat soruları

Çocuk Bakıcısı Mülakat soruları; 1- Doğum tarihiniz  2- Eğitim  3- Evli -Bekar- Aile durumu - Çocuklarının yaşı - Eşinin ne iş yaptığı- Çocuklar büyük ise hangi okulla gittikleri  4- Referanslarınız  5- En  son işinden ayrılma tarihi ve nedeni  6- Siga..


Nepalli Bakıcılar-Yardımcılar

Nepalli Bakıcılar-Yardımcılar,  Nepal güney asaya'da bir ülkedir. Dünyanın en kalabalık ülkeleri sırlamasında 49 sıradadır. Kendi has özelikleri olan Nepalliler adetleri gereği tokalaşmazlar ,Avuç içlerini bir araya getirerek başlarını eğerek N..


Etiyopyalı Bakıcı- Yardımcı

Etiyopyalı Bakıcı- Yardımcı Bilen Danışmanlık hizmetlerinden Etiyopyalı Bakıcı konusunda hizmet alabilirsiniz. Daha sakin ve işine daha bağlı ve güler yüzlü çalışan Etiyopyalılar son zamanlarda çocuk bakıcısı ve ev yardımcısı olarak çalışmaktadır. Ailelerimiz Etiy..


Bebek Bakıcısı Fiyatları -Ücretleri

Bebek Bakıcısı Fiyatları -Ücretleri  Fiyatlarda değişkenlik gönderen nedenler elle aldığımız da  1- Bebek Bakıcısının profili  2- Bebek Bakıcısının referansı  3- Bebek Bakıcsının eğitimi 4- Bebek Bakıcının yabancı dil konusunda bilgilsi  5- Bebek ..


Filipinli Bakıcı işe almadan önce nelere dikkat edilmeli

Filipinli Bakıcı işe almadan önce nelere dikkat edilmeli  1-Oturma izini var mı ? 2- Türkiye nasıl gelmiş  3- Referans nasıl  4- Kimin ile yaşıyor  5- İzin gününde ne yapıyor 6- En son çalıştığı aileyi referans verebiliyormu ? 7- Ya..


COVİT 19 Bebek Bakıcılarını işsiz bıraktı

COVİT 19 Bebek Bakıcılarını işsiz bıraktı  Tüm dünyada yaşanan COVİT 19  insan hayatına etkisi ülkemizde hızla devam  ediyor. Bir çok işyerinin evden çalışmaya geçmesi nedeni ile aynı zamanda gündüzlü çalışan bebek..


Bebek Bakıcıları Korona virüs önlemleri

Bebek Bakıcıları Korona virüs önlemleri  Bebek bakıcıları Covit 19 ile ilgili olarak bir çok kulaktan duyma önlem almaya çalışıyor, Bilen danışmanlık hizmetleri olarak gündüzlü ve yatılı çalışan çocuk bakıcılarına bazı tedbirler almas..


Bebek Bakıcısı seçiminde yaşanan sorunlar

En çok karşılaşılan durumlardan bir tanesi bakıcı ailenin kuralları değil de kendi kurallarını çocuk üzerinde uygulamamalıdır. Bu durumda aile ile çatışma meydana gelir ve ilişkiler gerilir.  Bebek bakıcı kişisel hijyenine dikkat etmelidir. Cep telefonu ile sık sık kon..


Bebek- Çocuk  Bakıcısı şirketleri

Bebek- Çocuk  Bakıcısı şirketleri  Bebek Bakıcısı şirketleri iş kur belgeli olmalıdır. zamanda gelişimini tamamlamış yeterli portföy altyapısına sahip doğru ve dürüstlük ile çalışan bebek bakıcısı şirketleri ile çalışmanızı öneriyoruz. Bilen..


Bebek Bakıcısının Bilmesi gerekenler

Bebek Bakıcısının Bilmesi gerekenler. Anne sütü bebeğe çok yararlıdır. Bebeğin temel beslenmesi için en faydalı besindir. Her zaman uygun sıcaklıkta ve doğaldır. bebeğin sindirim sistemini zorlamaz. Bebeğin gelişmesine ve büyümesinde çok büyük ka..


Yeni doğan bebeklerin ihtiyaçları

Yeni doğan bebeklerin ihtiyaçları, Yeni doğan bebeklerde vücut sıcaklığının korunması gerekmektedir. Yeni dünya gelen bebeklerde vücut sıcaklığını koruyan yağ dokusu tam oluşmamışlır. Bu neden ile oda sıcaklığı mutlaka kontrol altında olmalıdır. Bebeğin yüzünü..


Nisan 2021 Bebek Bakıcısı iş ilanı

Nisan 2021 Bebek Bakıcısı iş ilanı  Bebek bakıcısı iş ilanlarına ulaşmak çok kolay bir duruma gelmiştir. Türkiy de bebek bakıcısı ilanlarını kendi İnternet sitesinde ilk yayınlayan firma olan Bilen Danışmanlık hizmetleri uzun yıllardır bakıcılık sektörünün önc..


Bebek Bakıcılarının aileden beklentisi

Bebek Bakıcılarının aileden beklentisi  Bebek bakıcılarının aileden beklentileri iş başı yapmadan önce aile tarafından detaylı bir şekilde bakıcı ile görüşülmelidir. Görüşme sonucunda bebek bakıcısının talepleri aile tarafından konuşulmalı uygun görüle..


Bebek Bakıcısı seçimi  kolay mı

Bebek Bakıcısı seçimi  kolay mı  Bebek bakıcısı seçimi kolay olmadığını her anne çocuk bekledigi günden başlamak üzere bilir. Anneler bebeklerini güvenli ve uzman ellerde büyümesini isterler. Bu neden ile bir çok anne çalıştığı..


Bebek Bakıcısı Hizmeti

Bebek Bakıcısı Hizmeti , Bebek Bakıcısı Hizmeti almak isteyen anenler bizi tercih ediyor. Farkımız hizmetimiz aynı zamanda hizlı ve en iyi bebek bakıcısı ile karşılaşmanızı sağlıyoruz. Bebek bakıcısı talebi için bize ulaşabilir kısa sürede en iyi bebek bakıcısı ile çalışmanızı sağ..


Yeni Doğan Bebek  Emzirme

 Doğumun gerçekleşmesi ile birlikte eve gelinmesi ile birlikte annlerin korkularının başında bebeğin yeterince beslenecek mi  sorusu akla gelir. Bebeğin beslenmesi emzirme ile olacağından dolayı ilk haftalarda düzensiz olacaktır.O yüzden bebek zamansız ve her istediğinde a..


Bebek Bakımı Yeni Doğan Bebekler

Bebek Bakımı Yeni Doğan Bebekler  Yenidoğan bebek bakımı nasıl olması gerekir ? Hastaneden taburucu edilmeden önce anneler bebek hemşireleri tarafından bebek bakımı ile ilgili temel eğitim verilse dahi eve gidecek olan anne bebeği ile başbaşa kalmaktan kaygı duyar. Yeni doğan bebek b..


Nisan 2021 Bebek Bakıcısı Ücretleri güncel

Nisan 2021 Bebek Bakıcısı Ücretleri güncel  Bebek Bakıcısı ücretleri son zamanlarda ve piyasaların değişen etkileri ile tekrar güncellenmek zorunda kaldı. Bebek bakıcısı ücretleri sizlerinde bildiği gibi kişinin profili ve çalışma özeliklerine göre d..


Filipinli Bakıcılar ücretlerini dolar ile alıyorlar

Filipinli Bakıcılar ücretlerini dolar ile alıyorlar, Doların yükselmesi ile bilikte filipinli çalışan aileler türk lirasına dönmeye başladılar. Bu konuda türkiyede çalışan filipinli bakıcıları ailer çocukları ingilizce öğrenmesi için ç..


Bebeğine Filipinli Bakıcı aryan anneler

Bebeğine Filipinli Bakıcı aryan anneler  Filipinli bakıcı arayan anneler genelde bize ulaşmakta ve bizim Filipinli bakıcılar ile ilgili deneyimlerimizi ve gözlemlerimizi dinlemektedirler. Annelerimizin bize belirtmiş oldukları istekleri ve beklenti tarafımızdan alınır. En kısa süre..


Sarıyer Çocuk Bakıcısı Hizmeti

Bilen Danışmanlık olarak İstanbul'un tüm semtlerine hizmet veriyoruz.Referanslı ,Eğitimli ,Güvenli bakıcı seçimi ile ilgili olarak istanbul da yaşayan ailelerin ilk ve tek tercihiyiz..Bakıcı ne kadar önemli ise çalışacağınız firmada o kadar önemlidir.  ..


Filipino Babysitter Istanbul company

Filipino Babysitter Istanbul company, Parents who want to find a Filipino caregiver must first decide which human resources company they will work with. The company they will work with is strictly affiliated with İŞKUR and they should be very careful about issues such as making an official contra..


Istanbul Babysitter job posting

Istanbul Babysitter job posting, Bilen Consultancy services are in Istanbul, providing you with babysitting, babysitting, nursing, housekeeping assistance. offered to you as soon as possible. You can visit our website for current job postings


Istanbul babysitter

ıstanbul babysitter, What Features to Look for in Babysitters The most important features of a babysitter are that it will act as a bridge between you and your baby, and that it has good communication with you. You must be sure of your baby's safety. You also need to find someone who takes..


Dünyada Bebek Bakıcısı sektöründe gelişmeler

Dünyamızda son yıllarda güncel meslek haline gelen bebek ve çocuk bakıcılığı sektörü ülkelerin bu konuda yaklaşımına göre şekillenmeye ve büyümeye devam ediyor. Genelde birçok sektörde olduğu gibi ekonomisi kötü olan ülke..


Neden Filipinli Çocuk Bakıcısı

Neden Filipinli Çocuk Bakıcısı   Pozitif olmaları, aynı zamanda çocuk bakıcılığını meslek olarak görmeleri ngilizce bilmeleri, daha önce dünyanın çeşitli yerlerinde çocuk bakıcılığı yapmaları, Bilen Danışmanlık olarak Filipinli çocuk bak..


Filipinli Bakıcı nerden bulunur

Filipinli Bakıcı nerden bulunur  Filipinli bakıcı bulmak isteyen anne ve babalar ilk önce hangi insan kaynakları firması ile çalışacaklarına karar vermeleri gerekmetedir.Çalışacakları firmanın kesinlikle işkur'a bağlı olduğuna ve resmi sözleşme yaptığı gibi konula..


En iyi bakıcı -Bakıcı

En iyi bakıcı -Bakıcı    Sizin için en değerli varlık olan çocuklarınız için çocuk bakıcısı arıyorum ve nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilmiyorum diyorsanız sizlere ufak birkaç tavsiyede bulunabiliriz. İlk olarak bakıcıdan ne istediğinize karar ver..


Bakıcı-Bakıcı-Bakıcılar

Bakıcı değiştiren ailelerimizde yaptığımız gözlemler sonucunda  1- Çocuk bakıcısı seçimlerinde hatalı davrandıkları. 2- Bir arkadaşlarının veya akrabalarının bakıcılarını işe aldıkları. 3- Bakıcı seçimi yaparken beklentilerini tam olarak analiz etmediklerini. ..


En iyi Çocuk Bakıcısı- Bebek Bakıcısı

En iyi Çocuk Bakıcısı- Bebek Bakıcısı, Her anne ve baba çocukları için en iyi çocuk bakıcısının çocuklarına bakmasına ister.Bilen Danışmanlık olarak çocuk bakıcısı seçerken öncelikli olarak bakıcı adaylarının tecrübeli ve referanslı olmal..


Çocuk Bakıcısı İstanbul en iyi bakıcı

Sizin için en değerli varlık olan çocuklarınız için çocuk bakıcısı arıyorum ve nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilmiyorum diyorsanız sizlere ufak birkaç tavsiyede bulunabiliriz. İlk olarak bakıcıdan ne istediğinize karar verin. Bu nasıl olur derseniz mesela yatılı ..


Bakıcı arıyorum- Çocuk Bakıcısı arıyorum

  Bir çocuk bakıcısı arayışında iseniz ilk yapmanız gereken kendinize ve çocuğunuza kulak vermek olmalı. Siz çocuğunuz için ne istiyorsunuz ve çocuğunuz nelerden hoşlanıyor nasıl bir bakıcı ile yol olmak istiyor. Tabi bir de bunu yatılı çocuk bakıcı ..


Profesyonel Çocuk Bakıcısı-Bebek Bakıcısı

  Çocuk Bakıcısı Ne Yapar? Çocuk bakıcısı arıyorum diyorsanız bakıcıların ne iş yaptığını daha iyi anlamak isteyebilirsiniz. Bakıcılar çocuğun temel ihtiyaçlarında yanında olur ve ona yardım eder ailenizin kuralları çerçevesinde hareket ederek siz..


Çocuk Bakıcısı hizmeti burada

  Konu çocuklar olunca her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek istersiniz. Onların sağlığı, eğitimi sizin için en değerli hedefler olur. Bunları düşünürken çalışıyorum ve çocuğumla yeterince ilgilenemiyorum diyorsanız size destek olaca..


Bebek Bakıcısı- Bakıcı seçimi

    Bebeğiniz için bakıcı seçiminde dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Bebek bakıcısında olması gereken özellikler sizin seçimlerinizle şekillenirken aynı zamanda belli başlı birkaç konu da vardır. Bu seçimlerin şekillenmesini sağlayacak. ..


Bebek Bakıcısı Hizmeti

  Hayatınıza yeni katılan küçük, korunmasız, aile üyelerinden biri olan bebeklerinizin yeri her zaman çok özeldir. Çalışma şartlarından ötürü doğumdan hemen sonra çalışma hayatına dönmek zorunda olan anneler için en b..


2021 Filipinli Çocuk Bakıcısı Hizmeti

2021 yılından başlamak üzere bir çok alanada olduğu gibi filipinlerden çocuk bakıcısı ülkemize gelişinde gözle görülür bir azalama olmuştur.Filipinli çocuk bakıcısı alan aileler özelikle alcakları bakıcıların profillerinin ve eğitimlerinin iyi ..


2021 Mart Çocuk bakıcısı İlanları

2021 Mart Çocuk bakıcısı İlanları Bilen İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri Türkiye'de kendi iş ilanlarını kendi sitelerinde yayınlayan, türkiyenin çocuk bakıcısı ve hasta bakıcı konusunda en büyük bakıcı portföyüne sahip olan firmadır. G&u..


En İyi Çocuk Bakıcısını arayan  anneler

En İyi çocuk Bakıcısını arayan  anneler ,genelde büyüklerinin sözleri ile aksiyon almaya çalışırlar.Her konunun iyisi olduğu gibi çocuk bakıcısının da en iyisi vardır. Çocuk bakıcısının en iyisine ulaşmak için en doğru noktada olduğunuzu belirtm..


2021 İstanbul Çocuk Bakıcısı

2021 İstanbul Çocuk Bakıcısı ,Çocuk bakıcıları tüm dünayda olduğu gibi ülkemiz sınırları içinde  yükselen bir değer olarak gelişmeye devam ediyor. AB ülklerinde çalışan çocuk bakıcıları türkiyede çalışan çocuk b..


2021 Çocuk bakıcısı sektörü

2021 Çocuk bakıcısı sektörü  Dünayda yaşanan gelişmelere paralel olarak, sektör yön değiştirmeye devamediyor.Gündüzlü çalışan çocuk bakıcılarının  sayıları covit19  nedeni ile azalmaya başlamıştır.Daha çok yatılı v..


27.02.2020 Çocuk Bakıcısı arayanlar

Bakıcılık Hizmetleri Şirketi , Bilen Danışmanlık sektörün öncü firması olarak hizmet veriyoruz. İnsan Kayankları konusunda eğitim görmüş uzman ekibi ile en iyi bakıcı ile çalışmanızı sağlıyoruz.Bilen Danışmanlık hizmetleri Bebek bakıcısı ,Çocuk Bakıcısı, E..


tr.indeed.com -çocuk Çocuk-Bakıcısı-jobs-in-Istanbul

İş arıyorsanız doğru yerdesiniz hemen Bilen Danışmanlık internet sitesine giriş yaparak size uygun  iş ilanlarına bakabalirsiniz.Bilen Danismanlik olarak bebek bakıcısı çocuk bakıcısı hasta bakıcı, ev işlerine yardımcı, ev iş aşcıları konusunda hizmet veriyoruz.Bilen Danismanlik hizmetle..


En iyi dadı Bilen Danışmanlık

En iyi dadı Bilen Danışmanlık, Bu yazıyı okumaya başladığınıza göre çocuğunuza , çok iyi bir dadı arıyor veye dadı konusunda bilgi alamak istiyorsunuz.Bilen Danismanlik olarak bakıcı sektöründe uzun yıllardır yetki belgeli olarak hizmet vermekteyiz. Türkiyenin ..


2021 Dadı ücretleri

2021 Dadı ücretleri ,Üçretin değişkenlik gösterdiği etkenler , Dadının eğitim durumu, Referansı , kısacası profili aynı zamanda çalışacağı şehire göre değişebilir ücretler  İstanbul için türk vatandaşı dadılar gündüzlü 3500- 4..


Dadı Arıyorum-Dadı Ücretleri

Dadı Arıyorum-Dadı Ücretleri ,Evlerde anne ve baba yerine çocukların bakımı ile ilgilenen kişiye dadı denir.Dadılar çocuk bakıcılarından temel farkı daha bilgili ve tecrübeli olmaları ,eğitim sevyelerinin daha yüksek olaması, aynı zamanda çocuk bakımı ile ilgili m..


Kızıma Bakıcı arıyorum

Kızıma Bakıcı arıyorum, Türkiye çocuk bakıcısı; Türkiye'de çocuk bakıcılarının büyük bir çoğunluğu büyük kentlerde çalışmaktadır.İstanbul Ankara,İzmir gibi kentlerde çalışan anneler, çocuklarını bakıcı ile bü..


En iyi İnternet sitesi Çocuk bakıcısı

Bilen Danışmanlık hizmetleri ekibi ile birlikte, renkli kare yazılım tarafından geliştirilen internet sitemiz Türkiye'de ve dünyada bulunan diğer firmalar tarafından örnek alınıyor.Birebir kopyamızı sektörün diğer sitelerinde görebilirsiniz.Siteyi oluşturan ve ..