×
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilen Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bloglar

Hasta Bakıcı Nasıl Bulunur?

Hasta Bakıcı Nasıl Bulunur? Hasta bakıcıları günümüz de en çok ihtiyaç duyulan meslek gruplarının başın da gelmektedir. Çalışan bireyler ailelerindeki yaşlı kişileri hasta bakıcılara bırakmaktadır. Hasta bakıcı nasıl bulunur? Hasta bakıcı iş ilanı başlığı altında birçok iş ilanı bulunmaktadır...


Evde Yatılı Bakıcı Nedir?

Evde Yatılı Bakıcı Nedir? Evde yatılı bakıcı kişilerin oldukça sık talep ettiği hizmetlerin başın da gelmektedir. Evde yatılı bakıcı genellikle gece geç saatlere kadar çalışan kişilerin tercih ettiği bir türüdür. Gece geç saatlere kadar anne babalar çocuklarına bakmaları için yatılı bakıcıl..


Çocuk Bakıcı Ücretleri Nasıldır?

Çocuk Bakıcı Ücretleri Nasıldır? Ebeveynler tarafından en çok merak edilen sorulardan birisi de çocuk bakıcı fiyatlarıdır. Çocuk bakıcısı ücretleri konusunda net bir fiyat aralığı bulunmamaktadır. Fiyatlar tamamen kişiye özgü oluşmaktadır. Fiyatlar kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Te..


Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Çocuk Bakıcısı ArıyorumGünümüz de ebeveynler tarafından en çok talep gören hizmetlerden birisi de çocuk bakıcısı arıyorum hizmetidir. Ebeveynler yoğun çalışma düzeyi kapsamın da çocuklarıyla vakit geçiremedikleri için çocuk bakıcı aramaktadır. Çocuk bakıcıları işini son derece profesyonelce yapa..


Bebek Bakıcısı Ücretleri Ne Kadar

Bebek Bakıcıları Ücretleri Ne Kadar? Anne ve babaların Google arama motorunda en çok arattıkları sorulardan birisi de bebek bakıcıları fiyatlarıdır. Bebek bakıcıları fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bebek bakıcılarının fiyatlarında şehirden şehre farklılık göz..


Bebek Bakıcısı Nedir

Bebek Bakıcıları Nedir? Hemen hemen her çalışan annenin tercih ettikleri hizmetlerin başında bebek bakıcıları hizmeti gelmektedir. Bebek bakıcısı olan kişiler alanında son derece profesyonel çalışan kişilerdir. Bebek bakıcıları bebeğinizin gün içerisin de bütün sorumluluğuyla ilgilenmektedir. ..


Çocuk Bakıcısı Seçimi

ÇOCUK BAKICISI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?Günümüzde pek çok anne baba çalışmak zorunda olduğu için çocuklarını emanet edecekleri kişiyibulmakta zorlanıyorlar. Özellikle birden fazla çocuğu olanlar bu konuda kendini daha çok çaresizhissediyorlar. Hem kaliteli hem de güvenilir bir bakıcı bulma..


Bakıcı aylık maaşları 2021

Bakıcı ayılık maaşları giderek yükselmesi bir çok anne ve babaları  zor durumda bırakmaktadır. Pandemi süreci ile birlikte çalışmak üzere ülkemize gelen bakıcı sayısın azalması bunun sonucu olarak bakıcı ücretlerinin çok yükselmesine neden olmuştur. Çalışmak için işe gitmek zorunda olan anne ve..


Bebek Bakıcısı Firmaları

Bebek Bakıcısı Firmaları Bakıcı firmaları mutlaka özel istihdam bürosu yetki belgesi olması gerekmektedir. Bakıcı konusunda her zaman hızlı ve güvenli hizmet almak isteyen ailelerin tercihleri Bilen Danışmanlık hizmetleri yönünde olmaktadır. Uzman ve tecrübeli referanslı ve eğitimli bakıcılar ile hi..


Çocuk Bakıcı-Bebek Bakıcısı arıyorum

Bebek bakıcısı arayan ve çocuklarını emanet etmek isteyen kişilerin firmamızla iletişime geçmelerinde fayda vardır. Bebek bakıcısı arayışında olan herkese 2008 yılından beridir destek veriyoruz. Çocuk bakıcısı arayan her ebeveynin şartlarını ele alıyor ve en uygun adayları kendilerine yönlen..


Bebek  ve çocuk Bakıcısı İstanbul

Bebek çocuk Bakıcısı İstanbul Bebek Bakıcısı Seçiminde Dikkat Edilmesi GerekenlerAile bireyleri için özelliklede çalışan ebeveynler için doğum sonrası en önemli kaygılardan birisidir, çocuğun kime emanet edileceği. Anneanne, babaanne ya da teyze, hala gibi aileden biri destek olması durumund..


Bebeklerde gelişme

Çocuklarda bedensel gelişim belli zaman dilimlerinde bazen hızlı, bazen yavaş dalgalanma gösteren bir süreçtir. Büyüme konusundaki araştırmalar, çocuklarda iki yavaş, iki hızlı olmak üzere dört belirgin büyüme dönemi olduğunu göstermiştir. Doğum öncesi ve doğum sonrasının ilk altı ayında büyüme h..


Bebeklerin Fiziksel Özelikleri

Yeni doğanın başı vücuduna göre ¼ oranında büyüktür. Baş çevresi bebeğin başının altındaki en çıkıntılı nokta ile alın çıkıntısından geçecek şekilde bir mezura ile ölçülür. Normal yeni doğanın baş çevresi 34-36 cm, altı aylık olunca 44 cm, bir yaşında ise 46 cm olmalıdır. Bu sınırların altında bi..


Çocuk Bakımı Beslenmesi

Tüm toplumlarda çocuklar, geleceğin yetişkini olarak özveriyle yetiştirilen, eğitilen ve eldeki tüm olanaklar kullanılarak, gereksinimleri karşılanan değerli bireylerdir. Doğduğu andan itibaren çocuğun karnının doyurulması, altının temizlenmesi ve uyku ihtiyacının giderilmesinin yanında zamanla s..


Bebek Bakıcısı seçimi

Bakıcı Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar Çocuğunuza bakmak konusunda aile fertlerinizden yani büyüklerinizden destek alabilirsiniz. Bu kişilerin çocuğa bakmak için gerçekten istekli olup olmadığını ve uygun olup olmadığından emin olmalısınız. Çocuğun bakımı ile ilgili her şey açıkça konuşulma..


Bebek Bakıcısı İstanbul

Bebek Bakıcısı Günümüzde kadın erkek her birey uzun saatler boyunca çalışmaktadır. Bu nedenle birçok kişi çocuk bakıcısı ve bebek bakıcısı arayışındadır. Hatta hasta bakıcı arayışının olmasının bir nedeni de bu sebeplerdendir. Profesyonel bakıcı hizmeti ebeveynlere ve hasta bakıcı hizmeti ile..


Yabancı Dil Bilen Bakıcı

Yabancı Dil Bilen BakıcıGünümüzde yabancı dil bilmenin önemi su katılmaz bir gerçek. Ve İngilizceyi iyi bilen bir bakıcının da önemi su katılmaz bir gerçektir. Iş dünyasında İngilizcenin çoktan bilindiği kabul edilmekte ve personelin İngilizce dışında ekstra bir hatta iki yabancı dil bilmesi ist..


Filipinli Bakıcı Arıyorum

Benim çocukluğumda Dadı diye bir televizyon dizisi vardı. Komik bir dizi olmasına karşı beni hep düşündürmüştür dadı olmak bu kadar kolay mıydı rastgele girdiğin bir evde üç farklı karakterdeki çocukla hiç zorluk yaşamadan anlaşmak mümkün olabilir miydi ve kalite önemsiz miydi? Hayır tabi ki öne..


Bebek Bakıcısı Ücretleri

Bebek Bakıcısı ücretleri güncel 10.09.2020Bebek bakıcısı ücretleri çalışacak bakıcının referansı ve eğitimi ve profiline aynı zamanda çalışma saatlerine göre değişiklik göstermektedir. Gündüzlü çalışan bebek bakıcılarının aylık maaşları 3500+ sigorta+ yol ücretinden başlıyor. Bakıcının özelikle..


Bebek Bakıcısı nasıl olunur

Bebek Bakıcısı nasıl olunur Bebek Bakıcısı olmanız için çocuk gelişimi mezunu olmanız veya İSMEK tarafından verilen, çocuk gelişimini kapsayan  eğitimler  almanız gerekmektedir. Bilen Danışmanlık olarak konusunda sadece referanslı ve eğitimli bebek bakıcıları ve çocuk bakıcıları ile&n..


Bebek Bakıcısı- Bebek Bakıcıları

Bebek Bakıcısı Hizmetleri Bebek bakıcısı arayan ve çocuklarını emanet etmek isteyen kişilerin firmamızla iletişime geçmelerinde fayda vardır. Bebek bakıcısı arayışında olan herkese 2008 yılından beridir destek veriyoruz. Çocuk bakıcısı arayan her ebeveynin şartlarını ele alıyor ve en uygun a..


İstanbul Hasta Bakıcı Hizmetleri

Hasta Bakıcı HizmetleriBilen Danışmanlık şirketi 2000 yılında kurulmuş şirkettir. Bu şirketin kurucusu Ebru Bilen tarafından 21 yıllık deneyimi ile süregelen bakıcı personelleri birçok aileye yardımcı olmuştur. Şirketin hizmetleri içerisinde bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı ve hasta bakıcı gibi bi..


Türkiye  Çocuk Bakıcısı- Bakıcı

Türkiye Çocuk Bakıcısı ÇOCUK BAKICISININ EN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİGünümüzde çocuk bakıcıları; özellikle çalışan anne ve babalar için vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Türk aile yapısı gereği çocuğunu aileden birine emanet etmek isteyen ebeveynler, bu algıyı günümüz koşullarında yıkmak zorunda kalmış,..


Üsküdar Bakıcı- Bebek- Çocuk

Bebek Bakıcılığı Hizmeti Bilen Danışmanlık şirketi Ebru Bilen tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Birçok kişinin bakıcılık deyince aklına gelen şirket T.C Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı onayı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Üsküdar Bakıcı, Üsküdar Çocuk Bakıcısı  Ebeveynl..


Beşiktaş Bakıcı- Bebek -Çocuk

Çç Bakıcının  çocuğa bakmak için gerçekten istekli olup olmadığını ve uygun olup olmadığından emin olmalısınız. Çocuğun bakımı ile ilgili her şey açıkça konuşulmalıdır. Ailenizden bakma olanağı yoksa eğer bakıcı bulmak bu raddede devreye girebilir. Evin temizliğini, yemeğini, ütü gibi b..


Kartal Bakıcı- Bebek-Çocuk

Kartal Bakıcı- Bebek-Çocuk  Bünyemizde bulunan bebek bakıcılarının belli başlı şartlara sahip olmalarını önemsiyoruz. Bebek bakıcısı hususunda gereken eğitimleri almış ve gerçekten anaç ruha sahip olan kişilerle çalışmaya gayret ediyoruz. Köklü bir firma olmamızdan ötürü kurallarımızı ol..


Beykoz Bakıcı-Bebek -Çocuk

Beykoz Bakıcı-Bebek -Çocuk Yatılı Bebek Bakıcısı Bebeklerin bakımıyla 7/24 ilgilenecek olan kişileri seçmek adına da bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2008 yılından beridir bebek bakıcısı konusunda en doğru yönlendirmeleri yapan bir firmayız. Çocuk bakıcısı arayan ancak istediği kişiyi ..


Ümraniye Bakıcı-Bebek-Çocuk

Anne babaların çalışma hayatına dahil olmasından dolayı çocuklarına gün içerisinde zaman ayırmaları imkansız bir durum olarak ortaya çıkıyor. Bilen Danışmanlık olarak 21 yıldır bu konuda ebeveynlere destek veriyoruz. Bebek bakıcısı arayışında olan ve gün içerisinde çocuklarıyla ilgilenecek k..


Çocuk Bakıcısı Arayan Anne

Çocuk Bakıcısı Kimdir? Ne İşe Yarar?Belli saatler içerisinde çocuklara bakma görevine sahip ve eğitimli bireylere çocuk bakıcısı denir. Bu eğitimli bireyler anne ve babaya yardımcı olmak için çalışırlar. Anne baba için çocuklarını bir başkasına bırakmak zor bir karar olmamaktadır. Bakıcı seçerken..


Türkiye Bakıcı ücretleri

UYRUK  Ad Açıklama GÜNDÜZLÜ  YATILI  TÜRK VATANDAŞI  ÇOCUK BAKICISI  0-3  3500/4000+SİGORTA 6000-15000 YABANCI / ÖZBEK-TÜRKMEN-KIRKIZ  ÇOCUK BAKICISI  0-3 YAŞ  3500-4000/ 5 GÜN&nb..


Bakıcı çalıştırmanın  temel prensipleri

Bakıcı çalıştırmanın temel prensipleri olarak ;Bakıcı seçiminde mutlaka deneyimli ve uzman firma ile çalışmanız.* Bakıcı ile iş görüşmesinde tüm detaylar üzerinde durmanız.* Bakıcı işe başlamadan önce referansı ile görüşmeniz.* Bakıcının görev tanımını yazılı duruma getirmeniz * Bakıcının maaş ..


2020 Bebek Bakıcısı ücretlerinde  inanılmaz yükseliş

Bebek bakıcısı ücretleri doların yükselmesi ve Covid 19 artması ile birlikte inanılmaz derecede yükselmiştir. Yatılı bebek bakısına olan yoğun talep, yatılı kalan bakıcıların sınırlı olmasından dolayı fiyat aralıkları aşağıda bilgilerinize sunulur.İstanbul için Gündüzlü çalışan bebek bakıcısı 3500+Y..


Filipinli Çocuk Bakıcısı

FİLİPİNLİ ÇOCUK BAKICISI     Çalışan anne ve babalar olarak bazen çocuğunuz için vermeniz gereken kritik kararlar olabilir. Bunlardan en bariz olanı bakıcı seçimidir. Bazı anne babalar kendi annelerini ya da akrabalarını yardıma çağırır. Bu doğruymuş gibi gelse de profesyonel bir..


İngilizce Bilen Çocuk Bakıcıları

İNGİLİZCE BİLEN BAKICI    Günümüzde yabancı dil bilmenin önemi su katılmaz bir gerçek. Ve İngilizceyi iyi bilen bir bakıcının da önemi su katılmaz bir gerçektir. Iş dünyasında İngilizcenin çoktan bilindiği kabul edilmekte ve personelin İngilizce dışında ekstra bir hatta iki yabanc..


Filipinli Bakıcı Ajansı

            FİLİPİNLİ BEBEK BAKICISI     Yeni bebek sahibi ve bakıcı arayışında olan insanlara Filipinli bebek bakıcısı fikri doğru gelmeyebilir. Tüm bu önyargıların arasından sıyrılıp bu yazıyı okumaya devam edersen ne kadar yanıldığını anlayacağına ..


Filipinli Dadılar

            FİLİPİNLİ DADI    Benim çocukluğumda Dadı diye bir televizyon dizisi vardı. Komik bir dizi olmasına karşı beni hep düşündürmüştür dadı olmak bu kadar kolay mıydı rastgele girdiğin bir evde üç farklı karakterdeki çocukla hiç zorluk yaşamadan ..


Filipinli Bakıcı Arıyorum

FİLİPİNLİ BAKICI   Çocuğunuzun istek ve ihtiyaçlarını tam manasıyla karşılayabildiğinize emin misiniz? Her çocuk kendince çok farklı ve özeldir. Tek yumurta ikizlerinde bile bu durum böyledir. Dolayısıyla çocuk büyütürken sevgi ve şefkat yeterli olmayacaktır. Aslına bakacak olursanız çoc..


2021 Ağustos Bakıcı ücretleri güncel

2021 ağustos Bakıcı ücretleri güncel İstanbul Gündüzlü  TC vatandaşı 0-3 yaş çocuk bakıcıları ücretleri 3500,00- 4000,00 TL + Sigorta Referans ve eğitim seviyesine göre değişiyor.İstanbul Yatılı çocuk bakıcısı ücretleri 6000,00 TL- 12000,00 TL +sigorta  Referans ve eğitim seviyesine g..


Bakıcıların  COVID-19 -Corona Aşısı olmaları gerekiyor

Bakıcıların  COVID-19  aşısı olmaları gerekiyor Evde çocuk bakımı yapacak, Hasta bakımı yapacak veya ev işlerine yardımcı olarak çalışacak bakıcıların mutlaka aşı olmalarını öneriyoruz. İşe başlamadan önce test yapılmasını aynı zamanda kişinin kendini koruması için hijyen kurallarına ..


Çocuk Bakıcısı iş ilanı nasıl hazırlanır

Yatılı veya gündüzlü Belli saatler içerisinde çocuklara bakma görevine sahip ve eğitimli  veya referanslı bireylere çocuk bakıcısı denir. Çocuk Bakıcısı ilanı hazırlanması aşamasında *  Çocuk bakıcısının  görevi *  Çocuk Bakıcısının çalışma saatleri* Çocuk Bakıcısını..


Bakıcı ücretleri neden bu kadar yüksek

Çocuk, dünyaya geldiği zamandan başlamak üzere düşünüldüğü üzere pasif değildir. Yeni doğan bebekler iştirler, Görmeye başlarlar, tat alırlar ve koklamaya başlarlar. Dokunmayı hissetmeye başlarlar. Bu neden ile gelişimin hızlanması adına uyarıcı bir çevreye ihtiyaç duyarlar. Bebekler altıncı ayl..


Bebek Bakıcısı ile yapılacak iş görüşmesi

Bebek Bakıcısı ile görüşmenizde gereksiz olan sorulardan ve zaman kaybı yaratacak sorulardan kaçınmanızı öneriyoruz.1- Doğum tarihiniz 2- Eğitim, ne zaman mezun oldu.3- Evli -Bekar- Aile durumu - Çocuklarının yaşı - Eşinin ne iş yaptığı- Çocuklar büyük ise hangi okulla gittikleri 4- Refera..


Çocuğunuz için En İyisini Seçin

Çocuğunuz için En İyisini Seçin Belirli sebepler yüzünden her an yanında bulunamadığınız ve gerektiği kadar ilgilenemediğinizi düşündüğünüz, oyun oynayamadığınız çocuklarınız için en iyi bakıcı seçimini yapmak sizin göreviniz oluyor. En uygun bakıcı nerde diye ararken çok zorlandığınızın ya da..


Çocuk Bakıcısı seçimi

İnsanların gelişmesi için önemli çağlar bulunur. Bunlardan ilk ve en önemli olanı çocukluk çağı dediğimiz ilk öğrenme çağıdır. Çocuk bu çağda aldığı eğitim ile ilerde hayatında olacak alışkanlıkları edinir ve devam ettirir. İlerde nasıl bir insan olacağının temelinde yatan özelliklerin oluştuğu ..


Bakıcı Fiyatları

Çocuklar Bizim En Değerli Hazinemizdir Konu çocuklar olunca her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek istersiniz. Onların sağlığı, eğitimi sizin için en değerli hedefler olur. Bunları düşünürken çalışıyorum ve çocuğumla yeterince ilgilenemiyorum diyorsanız size destek olacak birine ihtiyacın..


Bebek Bakımı ve Bakıcısı

Bebek Bakımı ve Bakıcısı Bebekleriniz ve bebeklerinizin bakımı sizin için çok önemlidir. Bebekleriniz konuşamaz ve isteklerini, ihtiyaçlarını kolayca dile getiremezler. Bu yüzden onları anlamak için sevgi, sabır ve deneyim gerekir. Aile büyüklerinden yardım ve bebek bakımı tavsiyeleri alınabi..


Bebekler için bakıcının önemi

Bebekler İçin Bakıcının Önemi Hayatınıza yeni katılan küçük, korunmasız, aile üyelerinden biri olan bebeklerinizin yeri her zaman çok özeldir. Çalışma şartlarından ötürü doğumdan hemen sonra çalışma hayatına dönmek zorunda olan anneler için en büyük sorun bebeğin bakımı oluyor. Ailelerden ne ..


Yaşlılar İçin Bakım Hizmetlerimiz

Yaşlılar İçin Bakım Hizmetlerimiz Bilen Danışmanlık şirketi Ebru Bilen tarafından 2000 senesinde kurulmuştur. Uzun yıllardır aktif olarak hizmet veren bakıcılık şirketi birçok kişinin gönül rahatlığı ile tercih ettiği ve sevdiklerini emanet ettiği bir şirkettir. Şirketimizde uzun yıllardır çal..


Bakıcı Hizmeti

Bakıcılık Hizmetimiz Bilen Danışmanlık şirketi Ebru Bilen tarafından 2000 senesinde kurulmuştur. Kurulmuş olduğu ilk günden itibaren güvenilirliği ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Ayrıca aktif olarak hizmet veren bakıcılık şirketi birçok kişinin güven ile tercih ettiği bir şirkettir. Şi..


Down sendromlu çocuk bakıcı

İnsanlar tipik olarak 23 çift kromozom içerirler. Her çiftteki kromozomun biri bayandan birisi baydan gelir. Down Sendromu, temel üreme hücresinin 21. kromozomunun yumurta veya sperm oluşması esnasında ayrılmayarak  çift kalmasıyla oluşur. Bunun sonucunda yumurta 23 veya 24 sperm kromozom içerm..