×
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilen Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bloglar

Bebek -Çocuk Bakıcısı- Bul

Bebek ve çocuk bakıcısı arayan anne ve babalar çocukları için en iyi bakıcı ile çalışmak isterler. En iyi bakıcı ile seçiminde yapılan doğrular ve yanlışları sizler için değerlendiriyoruz., Bebek bakıcısı- Çocuk bakıcısı Bebek bakıcısı referanslı olmalı, Bebek bakıcısının yaşı ve fiziki du..


Gündüzlü yatılı bebek bakıcısı hizmeti arayanlara öneriler

Gündüzlü veya yatılı çocuk bakıcısı arıyorsanız ilk yapmanız gereken nasıl bir İnsan kaynakları ile çalışmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Çalıştığınız firma mutlaka iş kur belgeli olmalıdır. Firmanın sabit bir adresi aynı zamanda kolaylıkla istediğiniz zaman ulaşmanız gerekmektedir. İstanbul ve..


Bebekler ile ilgili tüm bilgiler

Bebeklerde gaz sancısı Sakin minik bebeğiniz birkaç gündür tüm gün boyunca tekrar tekrar ve geceleyin ağlıyor. Her zamankinden daha kolay huysuzlanıyorlar ve ağlamaları bir türlü yatıştırılamıyor. Bununla da kalmayıp ağlamaları bebeğinizin hayal bile edemeyeceğiniz yüksek seste çığlıklar atması..


2023 Eylül Çocuk Bakıcısı ücretleri güncellendi.

Gündüzlü çalışan çocuk bakıcıları sabah:08:00 akşam 19:00 arasında çalışmaktadır. Ücret olarak 16.000,00 TL/18.000,00 TL +sigorta ücreti talep ediyorlar. Yatılı çalışan çocuk bakıcı ücretleri ;  Türk bakıcılar  yatılı 40.000,00 TL /60.000,00 TL aralığında ücretler talep etmektedirler...


Profesyonel bakıcı hizmetlerimiz ile tanışın.

Bilen Danışmanlık, kurucumuz Ebru Bilen'in önderliğinde İstanbul Ataşehir'de çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı ve hasta bakıcı temini konusunda kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Ailelerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, sevdiklerinizi güvenilir ellere emanet etmenizi sağlıyoruz.Çocuk b..


Ataşehir Bilen Danışmanlık çocuk bakıcısı teminin konusunda yanınızda.

Bilen Danışmanlık olarak İstanbul Ataşehir'de çocuk bakıcısı konusunda güvenilir ve deneyimli hizmet sunuyoruz. Çocukların güvenliği ve mutluluğu bizim önceliğimizdir. Alanında uzman ve özenle seçilmiş bakıcılarımız, çocuklarınıza sevgi dolu bir ortam sağlamak için buradadır. Ebeveynlerin ih..


Bakıcı arıyorum

Bakıcı arıyanlar bizim ile iletişime geçtiklerinde :Türkiyenin veya dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar ,en doğru ve en kaliteli ve doğru çözümü sunuyoruz.Annne veya baba ile telefon ön görüşmemizde istenilen aday ile ilgili beklentiler detaylı şekilde alınır. Çalışma şartları ve koşulları ,ücret ..


Evde çocuk bakıcısı-Bebek bakıcısı

Evde çocuk bakıcıları gündüzlü ve yatılı,yarım gün çalışanlar olarak 3 grupba ayrılır.Bu yanı sıra günlük ve saatlik hizmet veren bebek ve çocuk bakıcıları da bulunmaktadır.Evde çocuk bakımı konusunda hizmet veren firmamız İstanbul ve tüm türkiye çocuk ve bebek bakımı konusunda hizmet vermektedir.Re..


Çocuk bakıcısı özelikleri

Çocuk bakıcısı özelikleri :Türkiye de bakıcılık yapan kişileri bir kaç grup halinde sırlamamız mümkün,1.Grup,eğitimli  bakıcılar  lise çocuk gelişimi veya yüksek okul mezunu çocuk bakıcılar.2.Grup, İsmek veya işkur'un belirli zamanda açmış olduğu eğitime katılan bakıcılar.3.Grup, ihtiyaç d..


Evde-Hasta Bakıcı

Hastane sürecinden sonra evde hasta bakım süreci başlayacaktır.Bu konuda bir çok hasta yakını bilgili olmadığından dolayı sıkıntılı süreçlere girmesi kaçınılmaz olacaktır.Bilen Danışmanlık olarak önerimiz hastaneden çıkmadan önce Doktorunuz ile detaylı konuşmanız evde hastanızın nasıl hangi şartlard..


Ev işlerine yardımcılar

Ev yardımcısı Yatılı mı olmalı gündüzlü mü ?Ev yardımcısı alırken birçok ailenin aklında olan sorulardan bir tanesi yatılı mı almalıyım gündüzlü mü?  Burada temel unsur ailenin ihtiyacı ve beklentisidir. Aşağıda bahsettiğimiz avantaj ve dezavantajlar konusu karar vermeniz için fayda sağlayacakt..


Ümraniye bakıcılık hizmetleri

Bilen Danışmanlık hizmetleriÜmraniye  ilçesinde size çocuk bakıcısı,Bebek bakıcısı,Hasta Bakıcı,Ev işlerine yardımıcı konusunda hizmet vermektedir.Referanslı ve eğitimli bakıcılar ile hizmet veren Bilen Danışmanlık internet internet sitemizden bilgi alabilirsiniz.Talepleriniz en hızlı bir şekli..


Çocuk Bakıcısı-Ücretleri -Bilen Danışmanlık

Çocuk Bakıcısı-Ücretleri -Bilen Danışmanlık Bakı ücretleri bakıcının eğitimi, çalışma saatleri,il,ilçe,semt,bakıcı profiline göre değişkenlik göstermektedir.İyi bakıcı,iyi ücretler ile çalışmaktadır.Ücreti artıran en önemli etkenlerden birisi, bakıcınızın referanslı olması ve referans sürelerisinin ..


Çocuğun yerden kendini kaldırabilmesi için kaslarının yeterli olgunluğa erişmesi gerekir

Bir organizma belli bir davranışı başaracak derecede yeterli olgunluk basamağına ulaşmadıkça, o davranışı öğrenemez ya da gereği gibi yapamaz. Örneğin çocuğun parmak kasları gerekli olgunluk düzeyine ulaşmadıkça, ona kalem tutmasını dışardan yapılacak etkilerle öğretmeliyiz. Organizmanın, kendinden ..


Sarıyer Çocuk Bakıcısı Hizmeti

Bilen Danışmanlık olarak İstanbul'un tüm semtlerine hizmet veriyoruz.Referanslı ,Eğitimli ,Güvenli bakıcı seçimi ile ilgili olarak istanbul da yaşayan ailelerin ilk ve tek tercihiyiz..Bakıcı ne kadar önemli ise çalışacağınız firmada o kadar önemlidir.  Sarıyer  Çocuk Bakıcısı  ,Sarıye..


Çocuk Bakıcısı İstanbul en iyi bakıcı

Sizin için en değerli varlık olan çocuklarınız için çocuk bakıcısı arıyorum ve nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilmiyorum diyorsanız sizlere ufak birkaç tavsiyede bulunabiliriz. İlk olarak bakıcıdan ne istediğinize karar verin. Bu nasıl olur derseniz mesela yatılı çocuk bakıcı arıyorum diyerek buna ..


Ulus Çocuk Bakıcısı, Bebek Bakıcısı

Pek çok anne baba çalışmak zorunda olduğu için çocuklarını emanet edecek kişiyi bulmakta oldukça zorlanıyorlar. Özellikle de birden fazla çocuğu olanlar bu konuda daha da çaresiz olduklarını hissediyorlar. Hem güvenilir hem de işinde profesyonel bir bakıcı bulmak aslında hiç kolay değil. Öyleyse ann..


İstanbul Çocuk Bakıcısı İlanları

Çocuk Bakıcısı iş ilanları için hemen internet  sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çocuk Bakıcısı iş ilanlarına başvuru yapabilmeniz için, mutlaka konu ile ilgili eğitiminiz veya referansınız olması gerekmektedir. Çocuk bakıcısı iş ilanlarımız devamlı olarak güncelleniyor. Aynı zamanda bakıcı ilan..


Amerika Bakıcı ücretleri güncel

Amerika bakıcı ücretleri kişinin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Standart çocuk bakıcısı 2000 dolardan başlar 3000 dolara kadar çıkar. Bilen Danışmanlık Hizmetleri,Amerika Birleşik Devletlerinde yaşayan Türk ailelerinin güven noktası olarak hizmet vermektedir.Bakıcı arayışınız ile ilg..


Çocuk Bakıcısı sigorta pirimi hesapla

Bakıcı sigorta pirim tutarları brüt asgari ücret üzerinden hesaplanmakta. Bakıcı sigorta primi hesaplama ve aylık ödenecek prim tutarları işveren olarak hangi teşvikten yararlandığınıza ve prim ödemelerini düzenli yapmanıza göre farklılık gösterir.Teşvik durumuna göre bebek bakıcısı sigorta hesaplam..


Filipinli bakıcı ilanları

Bilen danışmanlık hizmetleri uzun yılardır  çocuk bakıcısı ilanlarını kendi internet sitelerinde yayınlamaktadır.Kendi oluşturmuş olduğu veri tabanında Çocuk bakıcısı,Bebek bakıcısı,Ev işlerine yardımcı gibi konularda Türkiyenin en büyük veri tabanına sahip olan Bilen Danışmanlık konusunda sade..