×
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilen Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bloglar

Acıbadem Çocuk Bakıcısı Hizmeti

Bilen Danışmanlık hizmetleri Acıbadem ilçesinde size çocuk bakıcısı, Bebek bakıcısı, Hasta Bakıcı ,Ev işlerine yardımcı konusunda hizmet vermektedir. Referanslı ve eğitimli bakıcılar ile hizmet veren Bilen Danışmanlık internet internet sitemizden bilgi alabilirsiniz. Talepleriniz en hızlı bir ş..


Bebek Bakıcısının görevleri

Bebek bakıcılığı ebeveynlerin günlük işlerini desteklemek ve bebeklerin güvenli bir ortamda eğlenme, öğrenme ve büyüme imkânı bulmalarına yardımcı olabilmek için tasarlanmış, özel olarak konuşulmuş ve yapılandırılmış bir hizmettir. Genellikle bu makamda çalışanlar anne-babaya yardımcı olmak için her..


İyi bir bakıcı özelikleri

İyi bir bakıcı,  mükemmel bakım sağlamak için inisiyatif alan iddialı ve hırslı bir bireydir. Son derece organize, güvenilir ve birlikte çalıştıkları kişilerle yakınlık kurmalarını sağlayan olağanüstü kişilerarası becerilere sahiptirler. İyi bakıcılar, detaylara dikkat etmenin önemini anlar ve ..


Göztepe bakıcı

Göztepe'de yaşayan bir aile olarak deneyimli, güvenilir bir çocuk bakıcısı mı arıyorsunuz? Başka yere bakmayın!  iyi bakımı ve ilgiyi sağlamak için buradayız. Amacımız, her yaştan çocuğun  kendilerini güvende ve rahat hissetmelerini sağlamaktır. Güvenlik ve eğlenceye güçlü bir şekilde oda..


Hasta Bakıcısı, İstanbul

Bir Hasta Bakıcı olarak, hastalarıma en yüksek kalitede bakım sağlamayı taahhüt ediyorum. Şefkatli ve anlayışlı bakım sağlamanın yanı sıra çok çeşitli tıbbi durumları etkili bir şekilde yönetmek için gerekli bilgi ve becerilere sahip olma konusunda geniş deneyime sahibim. Amacım, hastalarımın bireys..


İstanbul Çocuk Bakıcısı şirketleri

Çocuk bakımı arayan bir ebeveynseniz, İstanbul ! Yüksek kaliteli çocuk bakımı söz konusu olduğunda eşsiz bir hizmet ve kalite seviyesi sunuyoruz. Bakıcılarımız, küçük çocuğunuzun güvenliğini ve refahını sağlarken besleyici bir ilgi de sunabilen deneyimli profesyonellerdir. Kapsamlı hizmetlerimiz say..


Bebek Bakıcısı seçiminde özelikler

Çocuk bakımı, çocukların gelişimi için çok önemlidir. Ayrıca, gelecekteki yaşamlarını da etkiler. Çocuklara bakmak kadınların işi ama erkekler de bu işi yapıyor.Çocuklara bakmak çok zaman ve sabır gerektirdiğinden kolay değildir. Bu nedenle, insanlar bir bebek bakıcısı tutmak istediklerinde birkaç ö..


Bebek Bakıcısı ilanları

Bilen Danışmanlık internet sayfamıza giriş yaparak  ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Bebek bakıcısı, Çocuk bakıcısı ilanlarına giriş yaparak size uygun olan ilanı seçebilirsiniz. bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı ilanlarına başvurularınızda; Resminizi mutlaka yüklendiğinden emin olunuz. ..


Çocuklarda gelişim süreçleri

Gelişim sürecindeki ilk yılların, çocuğun sosyal duygusal, bilişsel ve dil gelişimleri için çok kritik bir öneme sahip olduğu bilinmektedir. Beyin gelişimi üzerinde yapılan araştırmalar, 0-3 yaştaki beyin gelişiminin diğer dönemlerden daha hızlı olduğunu ve çevrenin beyin gelişimi üzerinde ön..


Gündüzlü bebek bakıcısı kaç saat çalışır

Gündüzlü bebek bakıcıları sabah 08:00 gibi iş başı yaparlar akşam 18:00-19:00 kadar çalışırlar. Anne ve babanın evden çıkış saatleri burada büyük önem göstermektedir. Gündüzlü bakıcı seçiminde bakıcının ev adresi ile ailenin ev ev adresi birbirine yakın olmalı en fazla bir araç ile ulaşımı sağlanmal..


Villaya Karı-Koca Hizmetileri

Bilen Danışmanlık hizmetleri İstanbul genelinde Villada çalışacak elemanlar konusunda hizmet vermektedir.Villada çalışan elemanlar ile ilgili olarak genel beklenti Villa genel temizliğinin yapılması, Günlük işlerin yapılması aynı zamanda ,yemek konusunda destek verilmesidir. Erkek aday ise bahç..


Bakıcıların Anne sütü ile ilgili bilmesi gerekenler

Besin içeriği yüksek ve sindirimi kolaydır.  Anne sütü bebeğin ilk 6 ayda ihtiyacı olan protein, yağ vb. her türlü besin değerine sahiptir. Bu nedenle bebek D vitamini ve flor dışında hiçbir ek besine, ek sıvıya veya vitamine gereksinim duymaz.  Sterildir, enfeksiyonlara neden olmaz.&nbs..


Bebek Bakıcısının Bebeğe Banyo yaptırması

Bebek banyosunda dikkat edilecek noktalar şunlardır:  Banyo küveti ve banyoda kullanılan oyuncaklar ya da diğer materyaller kontaminasyonu önlemek için banyo öncesi temizlenmelidir.  Banyo yaptırılan alan güvenli olmalıdır. Yenidoğanın ilk banyosu yaptırılırken eldiven kullanılmalıdır.  Ba..


Bebek ve çocukların Fiziksel Bakımı

Çocukların yaşam kaliteleri temelde onların gereksinimlerinin karşılanıp karşılanmamasıyla yakından ilgilidir. Temel bakım gereksinimlerinin karşılanması ailelerin ve bakım verenlerin görevidir. Özellikle 0-12 aylık süreçte bebek tamamen bir başkasına bağımlı olarak yaşamını sürdürür. Bu dönemde on..


çocuk bakıcısı

Çocuklar Bizim En Değerli HazinemizdirKonu çocuklar olunca her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek istersiniz. Onların sağlığı, eğitimi sizin için en değerli hedefler olur. Bunları düşünürken çalışıyorum ve çocuğumla yeterince ilgilenemiyorum diyorsanız size destek olacak birine ihtiyacınız var ..


Çocuk bakicisi-Fenerbahçe

Çocuk bakıcısı seçiminde Bilen Danışmanlık olarak çocuk bakıcısı seçerken öncelikli olarak bakıcı adaylarının tecrübeli ve referanslı olmalarına dikkat ediyoruz. Bunun yanı sıra bakıcı adaylarının kişisel hijyenine önem vermelerine (diş temizliği,  saçlarının bakımlı olması, tırnaklarının ..


yardimci-arayanlar-bebek-cocuk-bakicisi

yardimci-arayanlar-bebek-cocuk-bakicisiYardımcı ve bebek bakıcısı çocuk bakıcısı seçiminde bize hemen ulaşabilirsiniz. Bilen Danışmanlık hizmetleri olarakkonusunda referanslı ve eğitimli bakıcılar ile çalışıyoruz. İstanbul tüm semtlere hizmet veriyoruz. Bebek bakıcısı, Çocuk Bakıcısı, Dadı, Ev ..


Bebek Bakıcı arıyorum

Bebek Bakıcısı, Çocuk Bakıcısı ,  Bebek Bakıcısı, Anne yardımcısı, İkiz Çocuk, Bebek Bakıcıları, Bebek Hemşiresi , Çocuk Gelişimi Mezunu Bakıcılar,  İngilizce Bilen Çocuk Bakıcıları, Dadı  Oyun ablası, Filipinli  bakıcılarÇocuk Bakıcısı Bebek bakıcısı seçiminde dikkat edilmesi ge..


İstanbul Bakıcı

İstanbul içinde bakıcı arayan ailelerin ilk tercihi olarak hizmet veren bilen danışmanlık Çocuk Bakıcısı, Bebek Bakıcısı, Hasta bakıcı konularında hizmet vermektedir.  Bebek Bakıcısı - Çocuk Bakıcısı Hizmeti - Engelli Çocuk Bakıcısı - Filipinli Bakıcı - Gölge Öğretmen - İkiz Bebek Bak..


Kadıköy'de Hasta Bakıcısı Arıyorum

Hasta Bakımı profesyonel bir bakış açısı gerektirir. 2008 Yılından bu yana Bu bakış açısıyla Hasta Bakımı için başvuran ailelerimize Hastamızın durumuna göre ve her ince detayı takip edip ihtiyaca göre Aday sunmaktayız.  Hastalar sağlıklarındaki gibi olmadıkları için psikolojik olarak da desteğ..


Ümraniye'de Hasta Bakıcısı Arıyorum

Hasta Bakıcı, Refakatçi, HemşireBilen Danışmanlık olarak 2008 yılından bu yana  deneyimli ,referanslı, kendi konusunda eğitimli elemanlar ile çalışmaktayız. Ailelerimizden Bakımı yapılacak Hastanın  detaylı şekilde sağlık durumu, beklentileri ve Hastanın günlük rutini öğrenilir. Bu kriterl..


Suadiye'de Hasta Bakıcısı Arıyorum

Suadiye'de Hasta Bakıcısı ArıyoruzBilen Danışmanlık olarak İstanbul'un tüm semtlerine Türkiye'nin Her Şehrine  hizmet veriyoruz. Referanslı ,Eğitimli ,Profesyonel, Güvenli Bakıcı seçimi ile ilgili olarak İstanbul'da yaşayan Ailelerin ilk ve tek tercihiyiz.  Aileler Bizleri Diğer Hizmet ver..


Çekmeköy'de çocuk bakıcısı arıyorum

Bilen Danışmanlık olarak Türkiye'nin her yerinde çocuk bakıcısı , hasta bakıcısı, ev yardımcıları alanlarında hizmet veriyoruz.En önem verdiğimiz ve dikkat ettiğimiz alanlardan bir tanesi de çocuk bakıcılığıdır. Çocuk bakıcısı olarak seçtiğimiz personellerin deneyim ve referansları tarafımızdan titi..


Çekmeköy'de Hasta Bakıcı Arıyorum

Çekmeköy'de Hasta Bakıcı ArıyorumBilen Danışmanlık olarak İstanbul'un tüm semtlerine Türkiye'nin Her Şehrine  hizmet veriyoruz. Referanslı ,Eğitimli ,Profesyonel, Güvenli Bakıcı seçimi ile ilgili olarak İstanbul'da yaşayan Ailelerin ilk ve tek tercihiyiz.  Aileler Bizleri Diğer Hizmet verd..


Çocukbakicisi-bilendanismanlik

Çocukbakicisi-bilendanismanlik Günümüzde çocuk bakıcıları; özellikle çalışan anne ve babalar için vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Türk aile yapısı gereği çocuğunu aileden birine emanet etmek isteyen ebeveynler, bu algıyı günümüz koşullarında yıkmak zorunda kalmış, dışarıdan güvenilir bir deste..


Çekmeköy Çocuk bakıcısı

Bilen Danışmanlık olarak İstanbul'un tüm semtlerine hizmet veriyoruz.Referanslı ,Eğitimli ,Güvenli bakıcı seçimi ile ilgili olarak istanbul da yaşayan ailelerin ilk ve tek tercihiyiz..Bakıcı ne kadar önemli ise çalışacağınız firmada o kadar önemlidir.  Çekmeköy  çocuk bakcısı Hizmeti ..


İstanbul Çocuk Bakıcısı iş ilanları

Bebek Bakıcısı İlanları Bizimle iletişime geçerek bebek bakıcısı yönünde taleplerini ileten her bir ebeveyne gereken düzeyde yardımcı oluyoruz. İlanlarımızda tüm bakıcıların özelliklerine dair yer vermemizle öne çıkıyoruz. Farklı eğitimlere sahip ve değişik çalışma şartlarında çalışmaya hazı..


Çocuk Bakıcısı İstanbul- Bakıcı

Bebek Bakıcısı Profilleri Bebek bakıcısı konusunda çok sayıda talep almaktayız. Bu talepleri uygulamaya koymak için geniş bir portföye sahibiz. Her özelliğe sahip ve çocukları donanımlı biçimde yetiştirecek kişileri yönlendirmekteyiz. Bebek bakıcısı arayışında olan ebeveynlerin arzu ettikler..


Bebek bakıcısı -Çocuk Bakıcısı

Bebek Bakıcısı Hizmetleri Bebek bakıcısı arayan ve çocuklarını emanet etmek isteyen kişilerin firmamızla iletişime geçmelerinde fayda vardır. Bebek bakıcısı arayışında olan herkese 2008 yılından beridir destek veriyoruz. Çocuk bakıcısı arayan her ebeveynin şartlarını ele alıyor ve en uygun a..


Bakıcı arıyorum

 Bakıcı arayan ailelerin ilk tercihi olarak hizmet veriyoruz. Konusunda referanslı veya eğitimli bakıcılar ile çalışıyoruz. Çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, ev işlerine yardımcılar, hasta bakıcı personel temini ile ilgili İstanbul’da yaşayan ailelerin ilk ve tek tercihi olmak için her zaman..


google.com/cocukbakicisi

google.com/cocukbakicisiBirinci yaş gününden sonra bebek ile bakım verenleri arasındaki bağ büyük ölçüde kurulmuş olsa da, hala çevresine bağımlı olan bebek için ihtiyaçlarının zamanında ve tutarlı şekilde karşılanması önem taşımaktadır. Aynı zamanda, yürüme gibi çocuğun daha bağımsız olabilmesi ..


google.com/bebekbakicisi

google.com/bebekbakicisiDoğum ile birlikte bebeğin hayata tutunabilmesi için bakım verenlere ihtiyacı vardır ve bu süreçte ihtiyaçlarını karşılayan bireyler ile kurduğu bağlar ileriki dönemler açısından büyük önem taşımaktadır. Erikson’a göre, bakım veren ile bebek arasında kurulan bağın sağlıklı..


instagram.com/bebekbakicisi/

instagram.com/bebekbakicisi/Bebekler bir yaşından sonra, el-göz koordinasyonundaki gelişmeyle birlikte nesneleri farklı şekillerde kullanabilmeye başlarlar ve bu sayede karşılaştıkları problemlere nesneleri kullanarak çözüm üretebilirler. Bu yaşın son altı ayında ise problem çözme becerileri iyic..


instagram.com/cocukbakicisi/

Bebekler emme, kavrama gibi hayatta kalmaları için gerekli olan refleksleri ile dünyaya gelmektedir ve bu refleksleri ile kurdukları basit şemaları ile dünyayı anlamlandırmaya çalışmaktadırlar. Hareket becerilerindeki kısıtlılıklar sebebiyle ilk zamanlar kendi vücuduyla ilgili olan bebekler rastl..


Bakıcı değiştirmenin çocuk üzerinde etkisi

Bakıcı değiştiren ailelerimizde yaptığımız gözlemler sonucunda 1- Çocuk bakıcısı seçimlerinde hatalı davrandıkları.2- Bir arkadaşlarının veya akrabalarının bakıcılarını işe aldıkları.3- Bakıcı seçimi yaparken beklentilerini tam olarak analiz etmediklerini.4- Bakıcı işe başlatamadan önce referan..


Hasta Bakıcılar arıyoruz

Hasta Bakıcı, Refakatçi, HemşireBilen Danışmanlık olarak deneyimli ,referanslı, kendi konusunda eğitimli elemanlar ile çalışmaktadır. Bu konuda talepte bulunan ailelerimiz bakım yapılacak kişi ile ilgili detaylı bir şekilde bilmelidir. Bu konuda her zaman ileriyi düşünerek bakıcı işe alınmalıdır. Gü..


çoçuk bakıcısı fiyatlar

çoçuk bakıcısı fiyatlar2022güncel çocuk bakıcısı ücretleri yatılı ve gündüzlü ve yarım gün çocuk bakıcıları olarak baktığımızda Gündüzlü çocuk bakıcılar 6500+sigorta Yatılı Çocuk bakıcıları  9500 den başlayarak yukarı doğru çıkmaktadır. Bakıcı seçiminde referans ve eğitim , bakıc..


cocukbakıcısı

Pek çok anne baba çalışmak zorunda olduğu için çocuklarını emanet edecek kişiyi bulmakta oldukça zorlanıyorlar. Özellikle de birden fazla çocuğu olanlar bu konuda daha da çaresiz olduklarını hissediyorlar. Hem güvenilir hem de işinde profesyonel bir bakıcı bulmak aslında hiç kolay değil. Öyleyse ann..


liste/bebek-cocuk-bakicisi

liste/bebek-cocuk-bakicisiBakıcı seçiminde bakıcı özelikleri listesi doldurulan ailelerimiz bakıcıdan beklentilerini en yüksek seviyede belirlemektedir. BÇocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Dolayısıyla onların güvenliği hemen her şeyin&nb..


yardimci-arayanlar-bebek-cocuk-bakicisi

Yardımcı - Arayanlar-Bebek- Çocuk Bakıcısı arayan aile ve çalışanın ilk tercihi olarak hizmet veren firmamız konusunda eğitimli bakıcılar ve yardımcılar ile hizmet veriyor. Uzun yıllardır hizmet veren Bilen Danışmanlık ile görüşen ve bakıcı hizmeti alan ailelerin ilk tercihi olarak hizmet ..


Bebek Bakıcısı , Anne sütü

Beslenme doğduğumuz günden başlamak üzere yaşamın tüm zaman dilimlerinde çok önemlidir. Bebeğin yaşamını sürdürebilmesi için sağlıklı bir hayat sürebilmesi için doğdu günden başlamak üzere anne sütü ile belirli bir dönem beslenmesine ihtiyacı vardır. Anne sütü bedensel gelişimi zihinsel gelişimi ve ..


Çocuk Bakıcısı, Çocuklarda spor

Günümüzde devamlı olarak gelişen teknoloji bağlı olarak gelişmekte olan çocukların daha az aktivite yaptıkları bilimsel olarak gözlenmeye başlanmıştır. Hareket etmek çocuğunuzun bedensel ve zihinsel gelişimi için çok önemlidir. Bünyenin güçlenmesi ve çocuğunuzun  sosyal açıdan gelişmesi için mu..


Çocuk Bakıcısı İstanbul Bebek Bakıcısı

İstanbul içinde yaşayan anne ve babalar Bilen Danışmanlık hizmetleri ile görüşmeden çocuk bakıcısı işe almıyorlar. Bilen ailesi olarak çocuğunuzu ve sizi önemsiyoruz. Yüksek profili çocuk bakıcısı, Konusunda referanslı veya eğitimli, çalışma şartlarınıza ve prensiplerinize uygun olan çocuk bakı..


İstanbul Çocuk Bakıcısı İlanları

İstanbul Çocuk Bakıcısı İlanları Çocuk Bakıcısı iş ilanları için hemen internet  sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çocuk Bakıcısı iş ilanlarına başvuru yapabilmeniz için, mutlaka konu ile ilgili eğitiminiz veya referansınız olması gerekmektedir. Çocuk bakıcısı iş ilanlarımız devamlı olarak g..


Londra Çocuk Bakıcısı

 Çocuk Bakıcısı olarak hizmet almak isteyen ailelerimize uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmeti detaylı olarak anlatıyoruz. Bilen Danışmanlık olarak hedefimiz en iyi , en güvenli, Eğitimli çocuk bakıcısı ile çalışmanızı sağlamak. Çocuk bakıcıları kendi içinde iki bölümüme ayrılıyor. Alaylı ola..


babysitter company

BABY SITTER Babysitter, Babysitter , Babysitter, Mother's assistant, Twin Child, Babysitters, Baby Nurse, Child Development Graduate Carers, English Speaking Babysitters, Nanny Play sister, Filipino caregivers   Babysitter Things to consider when choosing a babysitter.   W..


Bakıcılık Hizmetleri Şirketi

Bakıcılık Hizmetleri şirketi olarak uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Uzman ve tecrübeli bir ekip ile sektöre yön veren firmalardan birsi olan Bilen İnsan Kaynakları Danışmanlık hizmetleri İstanbul başta olmak üzere her yere hizmet vermeye devam ediyor. Bakıcılık hizmetleri şirketleri genelde halk ar..


Çocuk Bakıcısı iş ilanlarında dikkat edilecekler

Bir çok aile bakıcı bulmaya sosyal medya da ilan verme yolu ile çocuk bakıcısı bulmaya çalışır. Genelde bu süreç çok olumlu sonuçlanmaz. Hayatımızın en değerli varlıkları olan çocuklarımızı emanet edeceğimiz bakıcıların ehil kişilerden olması gerekmektedir. Bakıcı seçiminde Bilen Danışmanlık hizmetl..


Yatılı Çocuk Bakıcısı Ücretleri Güncel

 Yatılı çocuk bakıcısı ücretleri her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Bakıcı seçiminde adayın profil ve deneyim ve ücretine göre yükselen aylık çocuk bakıcısı ücretleri son zamanda giderek yükselmeye devam ediyor.Çocuk Bakıcısı ücretleri , Yatılı çocuk bakıcıları 9000,00 gibi ücretlerden başl..


En iyi Çocuk Bakıcısı, Bebek Bakıcısı

üm toplumlarda çocuklar, geleceğin yetişkini olarak özveriyle yetiştirilen, eğitilen ve eldeki tüm olanaklar kullanılarak, gereksinimleri karşılanan değerli bireylerdir. Doğduğu andan itibaren çocuğun karnının doyurulması, altının temizlenmesi ve uyku ihtiyacının giderilmesinin yanında zamanla sevgi..