×
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilen Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Maltepe hasta bakıcı

Maltepe hasta bakıcı

Beklenmedik bir anda başımıza gelen taihsiz durumlar,hastanede tedavi olmaya veya evde istirahat halinde bulunmamıza neden oluyor.

Veya yaşın ilerlemesiyle beraber,hareket kabiliyetinde olan yavaşlamalar yada hareketlerin sınırlanması,rutin işlerimizde ve özbakımımızda bize yardımcı olabilecek insanların her zaman yanımızda olması gerektiginin bir göstergesidir.

Aile bireylerinin çalışıyor olması durumunda devreye hastayla veya yaşlı olan kişiyle ilgilenebilecek öz bakımını yerini getirebilecek ve yardıma ihtiyacı olan kişinin moral ve motivasyonunu koruyacak bir bakıcıya ihtiyaç duyulmaktadır. 

Bakıcının bu konuda daha önce tecrübeli olması dikkat edilmesi gereken en önemli husustur. Bunun için alanında uzman bir danışmanlık şirketinden yardım almak gerekmektedir.

BİLEN DANIŞMANLIK olarak bu konuda çalışmak isteyen personellerle bire bir yapmış oldugumuz görüşmeler sonucunda mülakatları olumlu gerçekleşen adayların referanslarıyla iletişime geçerek bize bir referans mektubu yazmalarını istemekteyiz. Tecrübeli adaylarımızla sizlerin kriterlerinizi göz önünde bulundurarak,çalışmalarımızı başlatırız.

Maltepe ilçesinde bu konuda yardıma ihtiyacı olan ailelerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız.