×
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilen Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bostancı Bakıcı iş ilanları-Bilen Danışmanlık

Bostancı Bakıcı iş ilanları-Bilen Danışmanlık

Bostancı ve çevresinde çocuk bakıcısı veya bakıcı arıyorsanız doğru noktadasınız.Bilen Danışmanlık hizmetleri konusunda sadece referanslı veya eğitimli bakıcılar ile çalışmaktadır.

Göztepe bakıcı iş ilanları-Bilen Danışmanlık

Göztepe ve çevresinde çocuk bakıcısı veya bebek bakıcısı,bakıcı arıyorsanız doğru noktadasınız.Bilen Danışmanlık Hizmetleri konusunda sadece referanslı veya eğitimli çocuk bakıcıları,bebek bakıcıları,bakıcılar ile çalışmaktadır.

BAKICI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ

Pek çok anne baba çalışmak zorunda olduğu için çocuklarını emanet edecek kişiyi bulmakta oldukça zorlanıyorlar. Özellikle de birden fazla çocuğu olanlar bu konuda daha da çaresiz olduklarını hissediyorlar. Hem güvenilir hem de işinde profesyonel bir bakıcı bulmak aslında hiç kolay değil. Öyleyse anne babalar ne yapmalılar?

Öncelikle iş kur’ a bağlı resmi bir firmadan destek istemelisiniz. Biz de Bilen Danışmanlık olarak işkura bağlı bir firmayız ve bu anlamda size destek olmak adına buradayız.

Bilen Danışmanlık olarak bu konuda nelere dikkat ettiğimizden bahsetmek istiyorum sizlere. Biz çalışmak isteyen çocuk bakıcılarının deneyimli ve referanslı olmasına, referanslarının güvenilirliğine, kişinin kişisel hijyenine dikkat edip etmediğine, bu anlamda diş temizliği, tırnaklarının kısa olması, saçlarının bakımlı olmasına, diksiyonunun düzgün olmasına, çocuk gelişimi konusunda herhangi bir eğitim alıp almadığına, kendi çocukları var mı varsa kaç yaşında ve ne durumda olduklarına ve çocuk bakıcılığı konusunda istekli mi gerçekten sevgi dolu birisi mi bunlara dikkat ediyoruz.Çocuk Bakıcısı,Bebek bakıcısı seçimlerinizde bizim ile görüşmeden karar vermeyin