×
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilen Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bebek bakıcısı talebinde Bilen Danışmanlık nasıl çalışır ?

Bilen Danışmanlık Hizmetlerine başvuru yapan aile, süreci başlatmak için İnternet sitemizden aramış olduğu bakıcı ile ilgili olarak aile talep formunu detaylı bir şekilde doldurur. Veya whatsappdan detaylı bir şekilde gönderir.

 istenilen elemanın görev tanımı; Çocuk Bakıcısı, Ev işlerine yardımcı, Hasta bakıcı, Ev aşçısı 

Bakılacak kişinin yaşı, cinsiyeti, görev tanımı, istenilen bakıcının  yaş aralığı ,çalışma saatleri ve günleri, yatılı ise izin günü, evinizin adresi, acilyet durumunuz, evinizde kamera sistemi var mı? Anne ve babanın mesleği, bakıcı ile ilgili aylık ücret bütçeniz gibi detaylar eksiksiz olarak yazılır.

Bilen Danışmanlık Hizmetleri aile talep formunu değerlendirmesini yapar. Uygun ise bakıcı talebi yapan aileye dönüş yapar. Belirlemiş olduğu bakıcı adayları ile ilgili olarak, bakıcı talebinde bulunan aileye, bakıcı adayları  ile ilgili detaylı bilgi verir. Bilen Danışmanlık Hizmetleri işe yerleştirmiş olduğu eleman ile ilgili olarak üç ay garanti süresi vermektedir. üç  ay içinde aile istemesi durumunda işe giren kişi hariç  iki eleman değişikliği yapacağını garanti eder. Bir maaş + K.D.V danışmanlık hizmet bedeli ile çalışır. Ayrıca aileden bir seferliğine mahsus 200 TL  ön hizmet  ücreti alınır. Almış olduğu bu ön hizmet ücretini ,alacağı danışmanlık hizmet bedelinden düşer. Ön hizmet bedelinin ödenmesi ile birlikte Bilen Danışmanlık çalışma başlatır.

Örnek : 200 TL ön hizmet  ücreti ödeyen aile 2000 TL başlatmış olduğu bakıcı için 1800 TL ücret öder.Önceden ödemiş olduğu görüşme ücreti danışmanlık hizmet bedelinden düşülür.

Bilen Danışmanlık Hizmetleri konusunda sadece referanslı veya eğitimli bakıcılar ile çalışmaktadır. İşe giriş yapan bakıcıların ikametgahı, sabıka kaydı, sağlık raporu hazırlanır.

4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Saygılarımızla,

www.bilendanismanlik.com