×
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilen Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Evde Yaşlı Bakım hizmeti

Evde Yaşlı Bakım Hizmeti 


Bilen Danışmanlık şirketi Ebru Bilen tarafından 2000 senesinde kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana aktif olarak hizmet veren bakıcılık şirketi birçok güven ile tercih ettiği bir şirkettir. Şirketimiz sayesinde alanında uzman ve güvenilir bakıcılar ile tanışabilir ve bakıma ihtiyacı olan yakınlarınızı ve sevdiklerinizi güvenle emanet edebilirsiniz. Bilen Danışmanlık şirketi T.C Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı onayı ile hastalara bakıcılık hizmeti vermektedir. Bu nedenle de son derece güvenilir ve tercih edilen bir şirket haline gelmiştir.

Alanında uzman ve yetenekli kişiler ile uzun yıllardır faaliyetini sürdürmekte olan bakıcılık şirketimiz her geçen gün daha fazla kişiye hizmet vermeye devam etmektedir. Alzheimer, demans gibi unutkanlık ile alakalı rahatsızlığı bulunan kişiler genellikle bakıma ve ilgiye muhtaç kişiler haline gelirler. Bu nedenle de sürekli olarak onları gözetim altında tutacak ve koruyup kollayacak kişilere ihtiyaç duyarlar. Pek çok zaman sevdiklerine ve yakınlarına göz kulak olmak isteyen kişiler işleri ve eğitimleri nedeniyle bunu gerçekleştiremezler ve evde yaşlı bakıcısı olmasını isterler. Günlük hayatta sürekli olarak aktif bir çalışma hayatının içerisinde bulunan kişiler istemeyerek de olsa yaşlı sevdikleri ile yeterli zamanı geçiremezler. İşte tam da böyle durumlarda en az kendileri kadar özenle ve titizlikle onlara bakacak ve ilgilenecek kişileri ararlar. Bizler uzun yıllardır yaşlılar ve bakıma ihtiyacı olan kişiler için hizmet vermeye devam eden bir şirket olarak çeşitli yollarla hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Evde hizmet almak isteyen kişiler için evde yaşlı bakıcısı hizmetimiz mevcuttur ve hastaya evinde özenli bir şekilde bakım gerçekleştiriyoruz.

Evde Yaşlı Bakımının Avantajları

Ülkemizde her geçen yıl iş hayatında bulunan kişiler daha da fazladır. Birçok kişi aktif olarak sabahtan akşama kadar çalışmaktadır. Bu gibi durumlarda yaşlı ve bakıma ihtiyacı olan sevdiklerine yeterli zaman ayıramayan kişiler akılları onda kalarak işlerine giderler. Bu süreçte alzheimer veya demans gibi rahatsızlığı bulunan hastalar tek başlarına evde kalırlar. Unutkanlık rahatsızlığı bulunan yaşlıların evde tek başlarına kalması hem kendileri için büyük bir tehlikeyken hem de sevdikleri için büyük bir endişe nedenidir. Bu nedenle de pek çok kişi güvenilir ve işinin ehli kişilere sevdiklerini emanet ederek bakımlarının gerçekleştirilmesini isterler. Bizler de evde yaşlı bakıcısı hizmetimiz ile yaşlıların bakımlarının en detaylı ve özenli bir şekilde yapılmasını gerçekleştiriyoruz. Evde yaşlı bakıcısı bulundurmak isteyen kişilerin en çok dikkat etmesi gereken nokta bu kişilerin ne kadar güvenilir ve işlerinin ehli olduklarıdır. Emanet etmiş olduğunuz yakınlarınızın güvenliğinden emin olmalısınız. Bizler evde yaşlı bakıcısı hizmetimizle alanında yeterli deneyime ve tecrübeye sahip çalışanlarımızı sizlere yönlendiriyoruz. Sizler de evde yaşlı bakıcısı bulundurmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilir ve çok kısa süre içerisinde bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Evde Yaşlı Bakımının Önemi

Pek çok kişi evde yaşlı bakıcısı bulundurmanın önemini ve gerekliliği bilmektedir. Yaşlı ve kendisine bakamayacak kadar bakıma muhtaç kişilerin bakımlarının üstlenilmesi hem ailelerin içlerinin rahat olmasına hem de yaşlı kişilerin çok daha huzurlu ve mutlu olmasına yardımcı olur. Ayrıca yaşlılarda meydana gelen unutkanlık bazen ciddi problemlere neden olabiliyor. Ancak alanında deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımız sayesinde yakınlarınız güvende olur ve bakımları büyük bir özenle gerçekleştirilir.