×
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilen Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
img

KURUCUMUZ KİMDİR?

Ebru Bilen

Bilen İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Ltd. Sti. , 2000 yılı başlarında Ebru Bilen tarafından kurulmuştur.

Kendisi 1974 İstanbul doğumlu olup , eğitimini Fatih Kız Lisesinden sonra İstanbul Üniversitesi Turizm ve İşletme alanında tamamlamıştır.Halen Psikoloji alanında eğitimine devam etmektedir.

Profesyonel iş hayatında Pamukbank,Körfez Yatırım ve Dışbank’da görev almıştır.

Evli ve bir çocuk sahibidir.

BİLEN DANIŞMANLIK

Bilen Danışmanlık Hizmetleri 2000 yılından başlamak üzere İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermeye başlamıştır.

Çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, ev işlerine yardımcılar, hasta bakıcı personel temini ile ilgili İstanbul’da yaşayan ailelerin ilk ve tek tercihi olmak için her zaman hizmet kalitesini ön planda tutan Bilen Danışmanlık 2008 yılından başlamak üzere kurumsallaşma sürecini tamamlamış olup, Bilen İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri İstanbul’da yaşayan aile ve çalışanların ilk tercihi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız konusunda Referanslı veya eğitimli olan bakıcılar ile çalışmaktadır. Her anne ve babanın isteği, konusunda deneyimli ve eğitimli, güvenli bir bakıcıya dünyanın en değerli varlıkları olan çocuklarını emanet etmektir. Bu konuda Bilen Danışmanlık ebeveyn hassasiyeti ile çalışarak en doğru tercih yapmanızı sağlamaktadır. Bizim ile görüşmeden bakıcı işe almamanızı tavsiye ederiz.

Bilen Danışmanlık
21

Yıllık Tecrube

2320

Mutlu Aile

24780

Başvuru

4800

Kayıtlı Personel

Türkiye'nin en iyi ve en büyük bakıcı portföyü.

Bilen Bakıcı Portföyü