×
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilen Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Haberler

Down sendromu çocuk   Bakıcı taleplerinizde %20 indirim

Down sendromu için   Bakıcı taleplerinizde %20 indirim uyguluyoruz.Bilen Danışmanlık hizmetleri  olarak  Down sendromu  çocukları için bakıcı talebinde bulunan ailelerimize, Danışmanlık hizmet bedeli üzerinden %20 indirim yapılmaktadır. Firmamız bu konuda hizmet almak isteye..


Bebek Bakıcısı tercihleri

Annelerin bebek bakıcı tercihleri ihtiyaca göre değişiyor. Anneler her zaman çocuklarının en iyi imkanlarda ve emin ellerde büyümelerini isterler. Anneler çocuklarına eğitim veren bakıcıları tercih ediyor. Eğitim verebilmek için ilk önce iyi bir eğitim alınması gerekmektedir.Örnek yabancı dil konuşa..


Bebek Bakıcısı iş ilanları güncel

Bebek bakıcısı ilanları, Güncel Bebek bakıcısı ilanlarını görmek ve takip etmek isteyenler internet sitemize giriş yapıyorlar ve bebek bakıcısı ilanlarını takip ediyorlar.İlanlara başvuru yaparken dikkat etmeniz gerekenler * Yatılı gündüzlü * Referans isteniyor mu ?* Eğitim *Semt ..


Bebek Bakıcısı hizmeti hakkında

Bebek Bakıcısı hizmeti almak için hemen bize ulaşmanız ve aradığınız bebek bakıcısı ile ilgili özelikleri anlatmanız yeterli.uzmanlarımız size kısa zamanda dönüş yapacaklar ve en iyi bakıcı ile karşılaşmanızı sağlayacaklar.Portföyümüzde olan bebek bakıcıları referanslı veya eğitimli bebek bakıcılard..


İstanbul Bakıcı Ücretleri güncel

İstanbul Bakıcı Ücretleri güncel ,İstanbul'da bakıcı ücretlerini yatılı, gündüzlü olmak üzere iki grupta bilgilerinize sunarız.Gündüzlü bakıcılar - Bakıcının profili ,Bakıcının eğitimi, Bakıcının referans süresi , çalışma süresi, Çalışma zamanına göre değişir.Gündüzlü çocuk ve bebek bakıcıları ..


Bebek Bakıcısı Yeni Doğan

Çalışan anneler doğum öncesi veya doğumdan sonra iyi bir bakıcı bulabilmek için çeşitli yollardan bakıcılar bulmaya çalışırlar.Çevreden veya bir tanıdık aracılığı ile  çocuk bakıcısı veya bebek bakıcısı bulmaya çalışırlar.Bilen Danışmanlık olarak  bebek bakıcısı,çocuk bakıcısı arayan annel..


Bebek Bakıcılarına Covit Testi Yapılmalıdır

Bebek bakıcılarına  mutlaka iş başı yapamadan önce covit testi yaptırılmalı. covit testi hastanede veya  uzman olan bir kurumda yapılmalı. Covit testini yapılması akabinde bakıcı testin çıkana kadar kendini karantina altına almalı. Aynı zamanda iş başı yapana kadar insanlar ile t..


Filipinli Bakıcı ücretleri

Filipinli Bakıcı ücretleri 900-1200 dolar arası değişmektedir.Filipinli çocuk bakıcısı işe başlatığınızda mutlaka yazılı anlaşma yapmanızı öneriyoruz.Ayrıca bakıcının aksanı tarafınızdan çok iyi bir şekilde kontrol edilmedi gerekiyor. Sizinde bildiğiniz gibi İngilizce bilmek ..


Bebek Bakıcısı, Bebek Bakıcısı arayan anneler

Bebek Bakıcısı, Bebek Bakıcısı arayan anneler , Bebek bakıcısı arayan anneler bizim ile görüşmesi akabinde en kısa zamanda en eğitimli ve referanslı bebek bakıcısı, ile çalışma fırsatı yakalıyorlar. Bebek bakıcısı seçiminde uzman olan firmamız ile hızlıca görüşme ya..


Bebek Bakıcılarına covit testi

Bebek bakıcıları işe başlamadan önce firmamız tarafından mutlaka ailelerimize COVİT 19 testi yaptırmalaını öneriyoruz. Bu konu ile ilgili olarak tüm annelerin hasas olmasını işe başlatmadan önce bakıcılarına covit 19 testi yaptırmalarını öneriyoruz.Detaylı bilgi için ..


Filipinli  Bakıcı , Filipinli Çocuk Bakıcıları

Filipinli  Bakıcı , Filipinli Çocuk Bakıcıları,İstanbulda Filipinli Çocuk Bakıcısı  arayan ailelere bu konuda hizmet veriyoruz.Filipinli bakıcıların özeliklerini detaylı olarak sizin ile paylaşıyor ,ihtiyacınızın analizini doğru bir şekilde yapmanızı sağlıyor , aksanı ve..


Filipinli Bakıcı ücretleri doların yükselmesi ile şahlandı

Filipinli bakıcı ücretleri doların yükselmesi ile birlikte giderek yükselmekte , Türkiye de yaşayan ve türklirası kazanan ailelerimizin filipinli bakıcılar ile anlaşmalarında daha çok türklirasını önermelerini veya doların kurunu sabit tutumalarını öner..


Filipinli bakıcı  seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Filipinli Bakıcı seçiminde dikkat edilmesi gerekenler ,Filipinli bakıcının hangi amaç ile ülkemize geldiği nerede kaldığı ,oturma izinin olup olmadığı, Oturma izinin süresinin ne zaman biteceği,Çalışma izini var ise çalışma izinin hangi aile üzerine olduğu ..


Filipinli Çocuk Bakıcıları

Filipinli çocuk bakıcısı bulmak isteyen aileler daha çok çocuklarının en erken dönemde İngilizce öğrenmelerini istemektedirler. İngilizce öğrenmek koay olduğunu , önemli olanın iyi bir aksan ile öğrenmek olduğunu Bilen Danışmanlık olarak belirtmek istiyo..


Bakıcı ücretlerinden ne aile ne çalışan menmun

Dünayda pandemi sonrası tüm dengelerin değişmesi ile birlikte bakıcı ücretleride değişmek zorunda kaldı.Çoğu bakıcı pandemi bitene kadar çalışmamayı tercih ediyor.Gündüzlü çalışan bakıcılar özelikle evlerine çok yakın yerlerde iş arıyorl..


Pandemi döneminde çocuk bakıcıların alması gereken tedbirler

Pandemi döneminde çocuk bakıcıların alması gereken tedbirler; Çocuk ve bebek bakıcıları mümkün olduğu kadar sosyal hayatında ve gündüzlü çalışıyor ise ulaşım halinde insanlar ile temastan kaçınmalıdır.Gündüzlü çalışan..


Bebek bakıcısı sigorta girişi nasıl  yapılır

SORULAR Hangi işler ev hizmeti sayılır ? Ev içerisinde yaşayanlar tarafından yapılabilecek temizlik, ütü, yemek yapma, çamaşır, bulaşık yıkama, alışveriş ve bahçe işleri ile çocuk, yaşlı veya özel bakıma ihtiyacı olan kişilerin bakım işlerinin ev halk..


Bakıcılara yapılan sağlık testleri

Tüm bakıcılarımız ailelerimizin istekleri doğrultusunda sağlık testlerini yaptırmaktadırlar.


Bebek bakıcısı arıyorum

Çocuk bakıcısı ile aile iletişimi nasıl olmalı? Her zaman açık ve net olunmalıdır. Her iki tarafta ne istediğini bilir ve karalı olursa sorunlar en aza indirgenerek huzur dolu bir ortamda en değerli varlıklarımız yetişebilir. Karşılıklı olarak güven sağlayabilmek zamanla gelişebi..


Çocuk Bakıcısı arıyorum

Bilen Danışmanlık hizmetleri konusunda referanslı deneyimli bakıcılar ile çalışmaktadır. Çocuk bakıcısı ile aile iletişimi nasıl olmalı? Her zaman açık ve net olunmalıdır. Her iki tarafta ne istediğini bilir ve karalı olursa sorunlar en aza indirgenerek huzur dolu bir ortamd..


Çocuk bakıcısı iş ilanları,Bebek bakıcısı iş lanları

Çocuk bakıcısı,Bebek bakıcısı iş ilanlarını takip etmek için her gün güncel iş ilanlarını internet sitemizden takip edebilirsiniz.Hızlı ve en iyi işi bulmak adına hemen internet sitemize giriş yaparak çocuk bakıcısı iş lanlarını takip edebilirsiniz.Çocuk bakıcıs..


Ataşehir bebek bakıcısı

Ataşehir Bebek bakıcısı Bilen Danışmanlık Hizmetleri -Gündüzlü-Yatlı bebek bakıcıları,Çocuk Bakıcıları ve ev işlerine yardımcı,hasta bakıcı konusunda hizmet vermektedir.İstanbulun ve dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet veriyoruz.Konusunda sadece referanslı bebek..


Bulgaristanlı vatandaşı çocuk bakıcıları

Bilen Danışmanlık Hizmetleri bulgaristan vatandaşı çocuk bakıcıları arıyor.Avrupa ülkelerinde çocuk bakıclığı yapmak için hemen internet sitemizden başvuru yapabilirsiniz.Bilen Danışmanlık hizmetleri aile ve çalışanın güven noktası olarak hizmetvermektedir...


Çocuk Bakıcısı,Bebek Bakıcısı -Dadı-Hasta bakıcı

Bilen Danışmanlık Hizmetleri yetkili belegeli bir firma olup,sadece konusunda referanslı ve eğitimli bakıcılar ile çalışmaktadır. Bilen Danışmanlık aile ve çalışanın güven noktası Çocuk Bakıcısı,Bebek Bakıcısı,hasta bakıcı çocuk bakıcısı bebek bakıcısı ..


Kadıköy Bakıcı

Kadıköy de çocuk bakıcısı ve bebek bakıcısı,bakıcı ihtiyaçlarına en kısa zamanda en iyi çözümleri sunan Bilen Danışmanlık hizmetleri konusunda sadece referanslı ve eğitimli bakıcıları ile çalışmaktadır.Kadıköy bakıcı arıyorsanız internet sitemize giriş..


Çocuk Bakıcısı -Bakıcı-Bebek Bakıcısı

Günümüzde pek çok anne baba çalışmak zorunda olduğu için çocuklarını emanet edecekleri kişiyi bulmakta zorlanıyorlar. Özellikle birden fazla çocuğu olanlar bu konuda kendini daha çok çaresiz hissediyorlar. Hem kaliteli hem de g&uum..


Çocuk Bakıcısı,Bebek Bakıcısı-Ev işlerine yardımcı Bilen Danışmanlık

Firmamız konusunda Referanslı veya eğitimli olan bakıcılar ile çalışmaktadır. Her anne ve babanın isteği, konusunda deneyimli ve eğitimli, güvenli bir bakıcıya dünyanın en değerli varlıkları olan çocuklarını emanet etmektir. Bu konuda Bilen Danışmanlık ebeveyn hassasiyeti ile..


Bebek bakıcısı,Bebek bakıcısı arıyorum-Bilen Danışmanlık

Bebek Bakıcısı taleplerinizde Bilen Danışmanlık ile görüşmeden karar vermeyin.Bebek bakıcıları yatılı-Gündüzlü-olamk üzere ikiye ayrılır.Bebek bakıcıları 6 gün yatılı bir gün izinli olarak çalışırlar.Gündüzlü bebek bakıcıları beş gün..


Çocuk Bakıcısı,Çocuk Bakıcısı arıyorum-Bilen Danışmanlık

Çocuk Bakıcısı,Çocuk Bakıcısı arıyorum-Bilen Danışmanlık Hizmetleri en kısa zamanda en iyi bakıcı ile görüşmenizi sağlıyoruz.Uzun yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübemiz ile sizi bu konuda bilgilendiriyoruz.Aile ve çalışanın güven noktası Bilen Danışman..


Dadı arıyorum,Dadı-Bilen Danışmanlık

Bilen Danışmanlık Hizmetileri konusunda deneyimli ve eğitimli dadılar ile çalışmaktadır.Dadı seçiminde İstanbul'da yaşan ailelerin ilk tercihi olan Bilen Danışmanlık Hizmetleri sizden gelen dadı ve çocuk bakıcısı taleplerini değerlendiriyor.En kısa zamanda en iyi ve en uygun..


Bebeklerde dikkat

Belli bir uyarıcıya odaklanma, dikkat etme tüm bilişsel süreçler açısından (algılama,hatırlama,problem çözme, öğrenme gibi) önemli bir etmendir. Var olan ilgi ve enerjiyi,bir noktaya yöneltmek ve odak noktası saymaktır. Dikkati uyaran etmenler ikiye..


Çocuklarda nesne kavramı

Çocuk, nesne devamlılığı, nesne değişmezliği ve nesne kimliği gibi üç temel beceriyi kazandığında dünyayla etkileşimi daha etkili ve iĢlevsel olacaktır.Bunlar; 1-Nesne kimliği (öznelliği), 2-Nesnenin değişmezliği, 3 Nesne devamlılığıdır. Nesne kimliği (öz..


Bebeklerde öğreneme

Yenidoğan çocuğun yaşadığı dünyayı öğrenmesi ve anlamaya çalıması,bu dünyayla  en büyük problemidir. Bu durum yetişkinler için kolay görünebilir ama yenidoğan için bu durum böyle değildir ancak zihin şaşılacak ölç&u..


bebek bakicisi-Fiyatı 2018

Bebek Bakıcısı ücretleri her yıl belirlenen asgeri ücrete göre değişmektedir.2018 yılı için gündüzlü ücretler 1800+sigorta ücretinden başlıyor-2300 +sigorta ücretlerine kadar çıkmaktadır. Yatılı ücretler 2500/ TL den başlar-5000 TL &..


Evde hasta bakıcı arıyorum

sta Bakıcıda Bulunması Gereken Özellikler : Referanslı veya eğitimli olmalıdır. Hasta ve hasta yakınları ile doğru ve etkin iletişim kurabilmelidir. Hijyen şartlarına önem vermelidir. Fiziksel görüntüsü düzgün olmalıdır. Güler yüzlü..


hasta bakıcı arıyorum

Bilen Danışmanlık hizmetleri konusunda Eğitimli ve Referanslı hasta bakıcı ve hemşireler ile çalışmaktadır.Günümüzde bakıma ihtiyacı olan bir çok hasta yakını nereden ve nasıl hasta bakıcı bulacağı konusunda çeşitli zorluklar yaşamaktadır.Bilen Danışmanlık hasta b..


Hasta-Bakıcı arıyorum

Bilen Danışmanlık hizmetleri konusunda referanslı veya eğitimli hasta bakıcılar ile çalışmaktadır.Aylık veya günlük hasta bakıcı talepleriniz ile tarafımıza dönüş yapmanız durumunda hastanızın özeliklerine göre,en kısa zamanda en iyi hasta bakıcı veya hemşire ile..


Türkiye çocuk bakıcısı

Bilen Danışmanlık hizmetleri İstanbulda hizmet vermektedir.Konusunda sadece ,eğitimli veya referanslı bakıcılar ile çalışmaktadır.Aile tarafından gelen bakıcı talepleri ,aile danışmanlarımız tarafından alınır.Kısa sürede çalışma yapılır.Yapılan çalışmanın akabinde istemiş o..


Filipinli Bakıcı

Filipinli bakıcılar daha çok çocuklara ingilizce öğretilmesi için tercih ediliyor.Günümüzde eğitim sisteminin gelişmesi ile birlikte,Çocuklar artık en az iki dil öğreniyorlar.Temelden başlayan bir ingilizce çocuğunuzun okula başlaması ile d..


Evde hasta bakıcı bul

Evde hasta bakıcı bulmak artık çok kolay.Hasta bakıcı bulmadan önce evde hasta bakımı ile ilgili olarak hastaneden çıkmadan,hastanızın doktorunuz ile evde  bakılacak hastanızın nasıl ve ne şartlarda bakılması ile ilgili olarak konuşmalı ve planlama yapmalısınız.Gerekli ekipma..


Bakıcı firmaları istanbul

Bakıcı firması İstanbul Bilen Danışmanlık  Aile ve çalışanın güven noktası olarak hizmet veren Bilen Danışmanlık Hizmetleri  aile ve çalışanın güven noktası olarak hizmet veriyor.


Professional Full-Time Nannies in İstanbul

Professional Full-Time Nannies in İstanbul We recruit experienced, qualified and knowledgeable nannies and governesses for full-time positions in İstanbul  . Nannies registered with us are looking for permanent positions on either a live-in or daily (live-out) basis


Nanny & Consultant Agency. Filipinli

Our agency was co-founded by a health professional specializing in childcare with years of experience in looking after children.


Filipinli bakıcı şirketi

Bilen Danışmanlık konusunda deneyimli ve referanslı filipinli bakıcılar ile çalışmaktadır.Filipinli bakıcılar çalışma izini ile türkiye de çalışmaktadır.Kültürleri ve ingilizcilerinin iyi olmasından dolayı son zamanlarda Türkiye de yaşayan aileler tarafından ..


Bakıcı firması

Bakıcı firması arıyorsanız Bilen Danışmanlık ile görüşmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.Uzman kadaromuz zengin bakıcı porföyümüz ile uzun yıllardır hizmetinizdeyiz.İstanbul genelinde size hizmet veriyoruz.    


En iyi bakici firması

Hizmet kalitesini ve müşteri/çalışan memnuniyetini en ön planda tutan Bilen Danışmanlığın amacı ; güvenli, referanslı, eğitimli çocuk bakıcıları ile siz değerli ailelerimizi biraraya getirerek , sizlere en doğru seçimi yapmak adına danışmanlık vermektir. Aile v..


Toplu Taşıma ile ofisimize ulaşım

Ofisimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır.İş görüşmesine ve bakıcı talepleriniz ile ilgili lütfen randevu alınız. Otobüsle Ulaşım Kadıköy’den kalkan 8M ve 8A; Ümraniye’den kalkan 8K ve Üsküdar’dan kalkan 16M hattı sizi Bilen Da..