×
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilen Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Haberler

Down sendromu çocuk   Bakıcı taleplerinizde %20 indirim

Down sendromu için   Bakıcı taleplerinizde %20 indirim uyguluyoruz.Bilen Danışmanlık hizmetleri  olarak  Down sendromu  çocukları için bakıcı talebinde bulunan ailelerimize, Danışmanlık hizmet bedeli üzerinden %20 indirim yapılmaktadır. Firmamız bu konuda hizmet almak isteye..


İstanbul Bakıcı Ücretleri güncel

İstanbul Bakıcı Ücretleri güncel ,İstanbul'da bakıcı ücretlerini yatılı, gündüzlü olmak üzere iki grupta bilgilerinize sunarız.Gündüzlü bakıcılar - Bakıcının profili ,Bakıcının eğitimi, Bakıcının referans süresi , çalışma süresi, Çalışma zamanına göre değişir.Gündüzlü çocuk ve bebek bakıcıları ..


Filipinli Bakıcı ücretleri

Filipinli Bakıcı ücretleri 900-1200 dolar arası değişmektedir.Filipinli çocuk bakıcısı işe başlatığınızda mutlaka yazılı anlaşma yapmanızı öneriyoruz.Ayrıca bakıcının aksanı tarafınızdan çok iyi bir şekilde kontrol edilmedi gerekiyor. Sizinde bildiğiniz gibi İngilizce bilmek ..


Bakıcı ücretlerinden ne aile ne çalışan menmun

Dünayda pandemi sonrası tüm dengelerin değişmesi ile birlikte bakıcı ücretleride değişmek zorunda kaldı.Çoğu bakıcı pandemi bitene kadar çalışmamayı tercih ediyor.Gündüzlü çalışan bakıcılar özelikle evlerine çok yakın yerlerde iş arıyorl..


Pandemi döneminde çocuk bakıcıların alması gereken tedbirler

Pandemi döneminde çocuk bakıcıların alması gereken tedbirler; Çocuk ve bebek bakıcıları mümkün olduğu kadar sosyal hayatında ve gündüzlü çalışıyor ise ulaşım halinde insanlar ile temastan kaçınmalıdır.Gündüzlü çalışan..


Bakıcılara yapılan sağlık testleri

Tüm bakıcılarımız ailelerimizin istekleri doğrultusunda sağlık testlerini yaptırmaktadırlar.


Toplu Taşıma ile ofisimize ulaşım

Ofisimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır.İş görüşmesine ve bakıcı talepleriniz ile ilgili lütfen randevu alınız. Otobüsle Ulaşım Kadıköy’den kalkan 8M ve 8A; Ümraniye’den kalkan 8K ve Üsküdar’dan kalkan 16M hattı sizi Bilen Da..